1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przerobka LiTeon'a iXtreme LT na terenie ...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mefju140, Maj 25, 2010.

1. mefju140

mefju140 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam mam takie pytanie czy jest ktos z Nysy co przerabia iXtreme LT LiteOn'a v1 chyba takiego mam [zolte kabelki pod tacka] Jest u mnie "pseudo" serwis [Davcom] moze ktos slyszal.Zawsze jak chce cos tam zalatwic czy to z PSP czy z czym innnym zawsze tego nie zrobia albo nie maja czasu albo kultowy tekst "umowmy sie na pewna kwote ..." po czy cena jest takan ze szczena opada.Dlatego pytam czy ktos przerabia wlasnie an terenie Nysy i jaki koszt.

Lub moze mieszka ktos w Nysie i zna jakis inny serwis co by mogli tanio przerobic.

2. Lotnik421 Xbox One

3. maczosito

maczosito Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    BOLESŁAWIEC
    ja znam zioma z bielska białej co przerabia za 50 zł szukaj na allegro

4. mefju140

mefju140 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Spoko moge poszukac ale czy ktos ma jakies oferty z Nysy ??

Wczytywanie...

Poleć forum