1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka LT 1.9 a problemy z grami

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Bolcman, Lipiec 17, 2011.

1. Bolcman

Bolcman Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Silesia
    Kilka dni temu mój kolega wgrał lt 1.9, wcześniej miał ixtreme'a 1,51 jeśli się nie mylę. Gierki hulały jak nalezy. Teraz wyszła ****:/ teraz nagle okazuje się, że nie działają CODy BO i MW2, NFS Hot Pursuit i AC Brotherhood. AC i NFS teraz mu specjalnie nagrywałem, a w CODy cioraliśmy wcześniej. Jak rozumiem jak przelecę abgxem obrazy na nowo i nagram płytki to będzie okej??? Bo nie chcę marnować płyt.
    I druga część nie chodzą też Fight Night Champion i Virtua Tennis 4, a z tego co pamiętam to one nie mają zabezpieczeń AP 2,5. Ponoć pojawia się czarny ekran albo komunikat wyczyść płytę czy jakoś tak. Czy może to być związane z aktualizacją dasha (offline)???

2. Lotnik421 Xbox One

3. freeman94

freeman94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Cod BO,Mw2,hot pursuit, ac brotherhood musisz nagrać te gry jeszcze raz uprzednio przepuszczając przez ABGX360 w celu dodania tych patchy AP2.5 i gry powinny działać.

4. Bolcman

Bolcman Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Silesia
    To tak jak myślałem, a co z tą Virtua Tennis i FN Champion? Zła kopia czy co? ABGX przepuszcza wszystko na zielono

5. Bolcman

Bolcman Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Silesia
    No i nici. AGBXem przeleciałem MW 2, AC Brotherhood i NFS Hot Pursuit. AP 2,5 spatchowane, wszystko na zielono. Płytki nagrane, wkładam do ixa, zmienia się obrazek przy "zagraj w grę" i na tym kończy się radość. Czarny ekran i tyle. Przeróbka 1,9, dash z tego co widziałem to 2.0.12625.0. Nie działają gierki z AP 2,5 mimo, że wyglądają w agbx okej. Może mi ktoś pomóc z tym problemem??? Bo szkoda mi płytek.
    Gdzieś na forum czytałem, że patchować jakimś ppf czy coś tam, ale czy potrzebuję to robić jak ABGX wszystko ładnie poprawia???

6. RajdeN

RajdeN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rojca
    ja posiadam LT+ 1.1 oraz ten sam dash, z tego co slyszalem obraz trzeba spatchowac programem ppf o matic, ale nie wiem jak to zrobic, gdzies na forum widzialem taki temat - poszukaj, a moze Ci to bedzie to.

@w sumie znalazlem :D
    http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-f79/ap-25-assasin-ceerd-brotherhod-95567.html

7. Bolcman

Bolcman Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Silesia
    Hmmm, okej, dzięki. Jak rozumiem podobny tok rozumowania dla pozostałych gierek??? Spróbuję i poinformuję.
    Czy ten nowszy dash usuwa przeróbkę??? Czy można sobie go wgrać bez problemów???

Gdzie mógłbym znaleźć patcha do MW2 i BO??? Bo są tylko do AC, NFS i Fable - przynajmniej tak znalazłem:/

8. RajdeN

RajdeN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rojca
    z tego co mi wiadomo to tak, a co do patchow to Ci nie pomoge, bo nie szukalem jeszcze osobiscie

9. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    jak masz na pewno LT+ 1.9 to możesz aktualizować dasha, jak wcześniejszy to aktualizacja wgra nowy orygyinalny fw.

10. Bolcman

Bolcman Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Silesia
    Tak sobie teraz pomyślałem, że jak wgram nowego dasha ziomkowi to te gry, które mu wypalałem będą hulać. Logiczne? Nie cofnie mu przeróbki zaktualizowany dash? Bo by mi się wtedy zapłakał. Gdyby to była moja konsola, to od razu bym to zrobił, ale on jest przerażony jak coś nie działa:D
    a i jeszcze jedno pytanko: gdzie mogę znaleźć tego dasha 13....??? I przez pena można sobie go ładnie wgrać?

11. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    jeżeli ma przeróbkę 1.9 to nie cofnie mu przeróbki, a gry z nowym patchem nie działają bo musisz mieć wgrany właśnie ten nowy dashboard 2.13.....
    a tego dashboarda możesz wgrać przez pendrive lub przez xbl, i ten pff of matic jest nie potrzebny, abgx już wszystko zrobił

12. Bolcman

Bolcman Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Silesia
    Ok, thx. Teraz naszło mnie następne pytanie. Czy w abgx da się sprawdzić dla jakiego dasha robi patche? Bo tych dashów z 13 z przodu to kilka już jest.

13. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    niestety, abgx wgrywa patche ap25 zawsze do najnowszych dasboardów, ale jeżeli chcesz wgrać jakiś starszy patch ap25 to tak jak mówili trzeba użyć ppff o matic i wgrać łatkę do gry

14. Bolcman

Bolcman Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Silesia
    Dash wgrany, gry hulają, przeróbka została, dzięki za pomoc!!!

Wczytywanie...

Poleć forum