1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

przeróbka lt 3.0 laptop

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zabko92, Luty 7, 2014.

1. zabko92

zabko92 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    Witam, mam pytanie, bo temat poruszany 100 razy, ale raz można a raz nie można. Przeróbka LT 3.0 przez Adapter USB-SATA na laptopie i teraz nowość na Windows 8.1. Bo JG nie działa na 8.1. Uruchomiłem w Wirtualnej maszynie Windows 7, ale coś nie widzi mi napędu. Mam najnowszego Dasha, napęd BENQ i chipset taki. [​IMG]. Konsola Falcon z HDMI rocznik 23-10-2007. Gdzie szukać w JG mojego napędu i czy muszę instalować nowego windowsa. Robiłem już przeróbki na stacjonarce i wychodziły normalnie, ale jestem w takiej sytuacji że nie mam do niej dostępu (i długo nie będę miał) a nikt mi znany nie ma stacjonarnego komputera. Kupiłem ten adapter ale chyba jest firmy krzak i kosztował mnie 30zł.
    Chyba że jest ktoś z Poznania kto mi to zrobi za piwo, albo dyszkę, bo szkoda mi kasy na serwis ;p

2. Lotnik421 Xbox One

3. dudi2000

dudi2000 Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bieruń
    Nie da rady zrobic fasha przez adapter usb-sata. Mozesz z laptopa wyjac dvd i tam sie wpiac.

Wysłane z mojego ST26i

Wczytywanie...

Poleć forum