Przeróbka LT 3.0 - nagrywanie gier + savy

Kacper Nowak

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam witam
Pytanie zerowe, tak wiem, ale jednak wolę się upewnić. :glee:
Czy jak przerobie konsolę na LT 3.0 to usuną mi się savy z gier? I czy WSZYSTKIE gry już nagrane będę musiał od nowa ściągać&nagrywać?
Wiem, że to było już dużo razy, ale wyrywkowo i w różnych tematach, a chciałbym dobrej, przejrzystej odpowiedzi.
Dzięki z góry, liczę na was. :emmersed:
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
Nie skasuje. Gry xgd3 trzeba przepuszczać przez abgx'a i nagrywać jeszcze raz.
 

defaultuser

Świeżak
Świeżak
a moze3 by tak jasnbiej co to te agbx xdg3 itp. jak to wykryc w sciagnietym iso jak przerobic iso i czym, jasno moze ktos napisac bo jak narazie kazdy rzuca skrótami i nikt nic nie wie
 

ojciecmoderator

Użytkownik
Użytkownik
a moze3 by tak jasnbiej co to te agbx xdg3 itp. jak to wykryc w sciagnietym iso jak przerobic iso i czym, jasno moze ktos napisac bo jak narazie kazdy rzuca skrótami i nikt nic nie wie
Przed nagraniem każdej gry skanujesz obraz gry programem Abgx w wersji 1.0.6. i nagrywasz. Najlepiej nagrywarką ihas jak chcesz instalować gry na dysku.


Wysłane z iPhone przez program Tapatalk
 

defaultuser

Świeżak
Świeżak
ok mam ten program abgd 1.0.6 wczytalem w nim iso od np. halo 3 i co nie wiadomo co jak ustawic i jak wypalic aby pod LT3.0 ruszyło, wielkie dzięki za tak szczątkowe informacje, niestety jasnowidzem nie jestem aby zgadnać co jak sprawdzić :( chce iso wypalic na DVD DL 8GB i jakbys mogl jasniej opisz co jest to abgd xdg3 itp. bo rzucasz oznaczeniami a ja nic nie rozumie z tego,
 

lukasz1985

Użytkownik
Użytkownik
ja mam inne pytanie jak mam podłączyć tą nagrywarke LITEON x24 iHAS124-19 B iHAS 124 co to za wejścia z tyłu? ma ktoś jakiś tutek btw. mój komp nie jest pierwszej młodości
 

falcon1984

Użytkownik
Użytkownik
Normalnie kabelkiem SATA podłączasz nagrywarkę do płyty głownej + osobnym kabelkiem zasilanie z zasilacza.
 

lukasz1985

Użytkownik
Użytkownik
wiem ten czerwony kabelek,ale z zasilacza to nie wepne bo nie pasuje
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Przejsciowke z molexa i tyle

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

benito80

Świeżak
Świeżak
ludzie mam problem.czym i jak wypalac te nowe formaty gier na 8,5gb. pliska pomocy.a i jak patchowac pliska.nagrywalem tylko img burnem standart.
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
 

Do góry Bottom