1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka LT 3.0 - z Dashbordem 15574.0 (B.K:2.0.1888.0)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bartez341, Luty 12, 2013.

1. bartez341

bartez341 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!

Jestem nowy na tym forum dlatego potrzebuje pomocy.

Xboxa 360 mam od 4 lat - jest to wersja Arcade z HDMI (karta pamieci 256 mega - wymieniona na dysk 20 GB) miałem go przerobionego systemem L.T 01. Tak grałem do listopada 2012 roku czyli do 6 miesięcy wstecz tzn. grałem od czasu do czasu (1 miesięc po kilka godzin). Ponieważ jakiś czas temu wyszedł Wiedźmin zapragnołem kupić sobie orginała i od tego momentu zaczyna sie cała jazda.

Po wrzuceniu gry do konsoli system zaktualizował mi Dashborda i co za tym idzie zablokował mi konsole. Z ta kosnolą udałem sie do magika w Łodzi (chyba największy błąd) pan który rzekomo zna sie na Xboxie zaczął zabawe z ponowym przywróceniem maszyny do użytku. Pierw zdjął zablokowanie wywołane przez tą grę i zaktualizował Dasha do wersji 15574 potem chciał wgrać klucz napędu i nagle ZONK. Klucz mu nie pasuje. Kombinował z 2 tygodnie i po tym czasie oddał mi konsole z informacją że w tej chwili tego Dasha nie da sie obejść (ta akcja była 6 miesięcy temu) i od tej pory ganiam sie z konsolą próbując ją naprawić.

Ten magik twierdzi że chciał zrobić RGH w celu wyciągnięcia klucza z płyty ale na tym Dashu nie da rady a co za tym idzie musze czekać jakiś czas. Tylko że ja czekam już pół roku i nadal nic? Czy czasami on mnie nie ściemnia?

Dzięki wszystkim za pomoc.

P.S

Musze wiedziec czy to co on mówi jest prawdą bo jak sie okaże że nie to inaczej będę z nim rozmawiał.

2. Lotnik421 Xbox One

3. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    ponoc na tym dashu rgh nie da rady ale LT 3.0 to raczej napewno

4. bartez341

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tylko ze jak on mowi ze klucz jest nie dobry to znaczy ze nie da rady zorbic LT 3.0?

5. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    nie wyciągniesz dvdkey'a na tym dashu na obecny czas,musisz czekać.
    A co było nie tak z kluczem ,masz ten klucz ? jakieś pliki ci dał ?

6. bartez341

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Konsola była przerabiana 4 lata temu w Kielcach. Tam gościo dał mi płytke z kluczem ten klucz przesłałem @ do tego gościa co mi przerabiał w Łodzi lecz on twierdzi że klucz jest zły.

Wczytywanie...

Poleć forum