1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka LT 3.0 --> Zbyt nowy xbox360?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez fristayllo, Kwiecień 6, 2012.

1. fristayllo

fristayllo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zawiodłem się dzisiaj. Pisałem z gościem, który miałby mi przerobić konsole w najbliższym czasie. Na pierwszym pytaniu się skończyło, bo okazało się, że na moją konsolę żadna przeróbka nie wejdzie, czyli:

MRF Date: 2011.09.26
    Pobór prądu: 12V --- 9,6A:5V --- 1A

Gościu mi napisał, że przez datę produkcji nie da się zrobić LT 3.0, a przez pobór prądu nie da się zrobić nawet RGH. Wygląda na to, że wszystkie możliwe drogi do przerobienia konsoli są zamknięte. Czy to jest prawa, że żadna przeróbka nie wejdzie na mojego slima?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Prawda, teraz nie można ale wyjdzie przeróbka, nie wiadomo jednak kiedy

4. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  5. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    podobny napęd do liteona ,hitachi 500 który gościł w starych konsolach też jest nie ugięty od roku może dłużej, nie ma co się spodziewać ,że liteona złamia za szybko może w tym roku. najlepiej się zamienić sprzedać konsole

6. brenas25

brenas25 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dublin, Ireland, Ireland,sercem POLAK
    co do Liteona 1175 .. z informacji udostępnionych na c4eva to lt3.0 jest juz gotów i powinien ujrzec swiatlo dzienne do konca tego miesiaca,a opoznienie spowodowane jest oczekiwaniem na nowego Jungleflashera.

Wczytywanie...

Poleć forum