1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

przerobka LT 3.0

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mazyl, Lipiec 19, 2012.

1. Mazyl

Mazyl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    A, A
    Witam!

jakis czas temu wgrywałem LT 2.0 na swojego xboxa,

chciałbym sie dowiedzieć, jak najprościej móc grac w gry na xgd3.

ogólnie mam pare pytań,

skąd pobrać najnowszą aktualizacje by wgrać ? ostatnio 1 z gier poprosiła o aktualizacje, wiadomo konczy sie to utrata przerobki.

2 pytanie to czy dobrym krokiem jest wgranie LT 3.0, jezeli tak, prosiłbym o jakis link do tutka oraz najnowszych akualizacji :)

Mój napęd to Lite-on 74850C

z góry dzięki :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. misiek222

misiek222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Raszyn
    1.) Najnowsza aktualizcje pobierze poprzez live < jezeli masz konsole podpieta do internetu > badz sciagajac na dysk ze strony microstoftu z dzialu xboxa << wtedy aktualizujesz pendrivem >>

2.) Jezeli grasz przez siec wgranie LT 3.0 bedzie niuchronne. Jezeli jednak chcesz grac w najnowsze gry i instalowac je na dysku bedziesz musial zainwestowac dodatkowo w specjalnie przygotowana do tego nagrywarke. Jezeli nie grasz po sieci, polecany bedzie RGH << wgrasz wszystkie dodatki, DLC, gry arcade itp >>

Wczytywanie...

Poleć forum