1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

przerobka lt vs jtag pomocy!!!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pablo88r, Lipiec 5, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. pablo88r

pablo88r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witamjestem zielony w tych sprawach 10tego wybieram sie z xboxem slimem do serwisu o przerobienie i mam problem prosze was o pomoc
    wiec tak kosola data produkcji 2012-08-31

lt: podobno w tych modelach trzeba zmienic elektronike jak z grami trzeba je jakos programem przejechac zeby dzialaly jak z nagrywaniem wyczytalem ze trzeba miec ihas jak sprawdzic czy mam w laptope

jtag: podpiecie dysku zewnecznego jest mozliwe czy wprowadzili mnie w blad ?? jak z tymi grami tez trzeba przerabiac programem zeby odpalaly bez plyty czy to juz w chipie jest

sorki za bledy pisze z fona pozdrowka

ile moze kosztowac lt i jtag

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Do tych modeli trzeba zmieniać PCB w napędzie i nazywa się to LTUltimate :) potrzebujesz abgx żeby sprawdzić obraz i imgburn do nagrywania, najlepiej mieć ihasa ale można się obyć bez niego. Za LTU zapłacisz ok. 300-350zł

Teraz jest RGH, JTAG był kiedyś ale możliwościami się nie różnią, możesz podłączyć dysk zewnętrzny na usb w formacie FAT32. Gry przerabiasz na pc programem iso2god lub exiso

Za RGH ok. 200-250zł

4. pablo88r

pablo88r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    rob772 to bardziej sie oplaca rgh ? tak mi sie wydaje mam przeznaczone 400zl jeszcze na dysk jakis bo slimke mam 4gb a jak z gwaracja daja jak przerabiaja ? a ten rgh jest awaryjny ? czy to zalezy od serwisanta jak wlutuje

co jeszcze mozna robic na tym rgh?? a zapomnialem jak pozycze kopje zapasowa a bede mial rgh to da rade wrzucic na dysk? czy bede musial miex lt

5. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Nie pisz posta pod postem, używaj edytuj ;-)
    Jak nie zależy Ci na grze Online to bierz RGH, nie jest to awaryjne. Jak pożyczysz kopie na płycie to nie wgrasz jej jak nie masz przeróbki w napędzie.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum