1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

przerobka lt

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kolushrkarol, Luty 26, 2013.

1. kolushrkarol

kolushrkarol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, jestem tu nowy, mam xboxa elite z dyskiem samsung i lt 1.9 i ilka pytan:
    1. Czy jak wgram lt 2.01 , to beda mi chodzic gry xdg3 nawet z ap25?
    2. Czy aktualizacja xboxa nie zablokuje mi przerobki?
    3. Czy przerobke na lt. 2.1 mozna zrobic przy urzyciu zwyklego komputera i jest ona prosta?
    4. Czy gry na lt. 2.1 nagrywa sie tak samo jak na lt. 3, czy jest to bardziej skomplikowane?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Tak

najlepiej zaaktualizuj dash i później wgraj przeróbke

LT > Artykuły
    http://xboxforum.pl/artykuly-206/flash-samsung-benq-jungleflasher-8932/

Tak samo, tyle ze na lt2.01 działają xgd3 z topologydata lt2.0 i lt3.0, więc nie trzeba zwracać uwagi na topologię

4. kolushrkarol

kolushrkarol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Do jakiego dasha aktualizowac? do najnowszego? Chce odpalac takie gry jak AC III, jaki dash mam wgrac (mam 2.0.13146.0) by wszystko dzialalo z lt 2.0.1?

Wczytywanie...

Poleć forum