Przerobka LT3.0 a najnowszy dash

dziki321

Banned
Witam wszystkich, mam pytanko - wczoraj kupilem xboxa slim 250GB z przerobka LT 3.0 podlaczajac konsole do internetu, wyswietla mi sie mozliwosc aktualizacji ? No i teraz sedno :) czy bedzie to dla mnie bezpieczne ? Tzn czy nowy dash nie utnie mi mozliwosci odpalania "kopii zapasowych" i czy oczywiscie nie dostane bana...
Dodatkowo nie wiem jaki jest teraz najnowszy dash, czym sie rozni od mojego, moj numer to
D:2.0.16197.0

Z gory dziekuje za odpowiedz !

Pozdrawiam
 

gruby33

Użytkownik
Użytkownik
16197 to aktualnie najnowszy Dash. Więc może wyskoczyłą ci aktualizacja gry, a nie konsoli?
A jeśli konsoli to chyba na razie nikt ci nic nie odpowie bo ja bynajmniej na 3 swoich konsolach mam 16197 i nie woła o żadną aktualizację.
 

paxmack

Użytkownik
Użytkownik
Aktualka dasha nie cofnie ci przeróbki lt 3.0, która jest raczej bezpieczna jeśli chodzi o granie przez neta. Jednak grasz na własną odpowiedzialność, a jak już to zrobisz, to na pewno nie przed premierą gry. Na forum ktoś pisał, że nie słyszał o banie za przerobiona kosolę już od jakiegoś czasu, więc możesz być spokojny. Poza tym mam nadzieję, że wiesz jak i czym nagrywać gry pod LT 3.0 ?
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Zamiast tworzyć nowy temat poczytaj istniejące i w nich się wypowiadaj! Kosz
 

Do góry Bottom