1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka na lt 3.0

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez GruuBazz, Luty 8, 2012.

1. GruuBazz

GruuBazz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    proszę o poradę w mojej sytuacji. Obecnie mam lt 2.0, dash 14699 i niestety cicha aktualizacje. Jak chce grać w coś XDG3 to muszę wgrywać TU i nie mogę instalować na dysk. Największy problem jednak mam z grami AP 2.5 (dokładnie Brotherhood i Fable 3). Czy jeżeli wgram lt 3.0 to żeby pyknąć w asasyna wystarczy, że przepuszczę obraz przez nowego abgx'a? A z XDG3 będę się musiał bawić w te topologie (w tym to już w ogóle zielony jestem)? Czytałem jeszcze o tej nagrywarce IHAS, ale nie zamierzam grac przez live, a tych nowych gier i tak nie mogę instalować na dysk, więc się i tak już przyzwyczaiłem. Podsumowując: z gier XDG3 mam: saints row, batmana, asasyna i skyrim (ten od dog29), a ap 2.5 asasyn i fable. Co będę musiał zrobić, żeby to wszystko mi działało po wgraniu lt 3.0?

Dziękuję za jakąkolwiek pomoc i pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. lipcio1005

lipcio1005 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdańsk
    Niee, wystarczy , ze przepuscisz przez nowego ABGXA i jest git :)
    No i oczywiscie wgral nowy LT 3.0

Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum