1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka nowego Xbox360 E pytanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez luzik1980, Listopad 25, 2015.

1. luzik1980

luzik1980 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pytanie chcę kupić nowego x360E, dokładnie taki http://allegro.pl/nowa-konsola-xbox-360-e-4gb-pad-12mgw-fv23-i5796555280.html Aby go przerobić potrzebuję chipa, mam na oku
    CoolRunner Rev. C CHIP RGH. Jak rozumiem bez problemu się on nada, i zaprogramuję go z LPT (po co kupować programator skoro wystarczy wtyk lpt , kilka diod kremowych i rezystory). Słyszałem że odczytać i zapisać NAND też można z portu LPT , czy ktoś może ma taki schemat czy wymagany jest programator ? Zapomniałbym się zapytać czy po zainstalowaniu chipa, będę mógł zamontować dowolny dysk twardy 2,5 cala ? W opisie xboxa pisze że ma on 4GB HDD, chodzi o jakąś pamięć Flash czy po prostu robili takie dyski 2,5 cala ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. fifi88

fifi88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bielawa
    Jest tam flash 4gb nie ma żadnego dysku. Ale po przeróbce będziesz mógł wsadzić każdy 2,5 sata.
    Wersji 4gb nie zaprogramujesz przez lpt musisz miec rw kit.
    Corony na coolrunner rev.c nie zrobisz, musi byc albo rev.d albo x360run, ace, albo dgx.
    A czy tą konsole którą podales w linku da sie przerobić zależy od procesora jaki jest w konsoli, najprościej sprawdzic po dacie produkcji.

Ostatnia edycja: Listopad 26, 2015
  4. luzik1980

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No cóż to mnie mocno sprawdziłeś na ziemię, jak czytałem w necie x360 slim E po dacie 2014-08-XX ma już układy Winchester co są nie przerabianlne , więc zostaje mi kupno używki na allegro jest masa już przerabianych zwykłych slimów za 500 zł, czy warto je kupować ? Znaczy co w nich pada, jakie są wytrzymałe, co warto przy nich zrobić, aby długo działały, zdaję sobie sprawę z tego że to nie jest sprzęt nie do zdarcia jak xbox pierwszej generacji (ten dało się naprawiać nie raz, chyba że jakiś baran wydarł z niego tsop).

5. fifi88

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bielawa
    Slimy raczej bez awaryjne ale wiadomo że poszczególna sztuka może paść, jaspery też bez awaryjne a też widziałem ubite sztuki.
    Kup sobie używanego slima z hdd zrób rgh i będziesz zadowolony.

6. luzik1980

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hm... no właśnie tylko czy mi się to tak opłaci, załóżmy 350 zł za komplet + chip + programator + wysyłki będzie z 420 zł, a dysk chcę kupić nowy bo zawsze się przyda jak coś, a za 500 zł mam cały komplet przerobiony bez dysku z gwarancją 12 miesięcy, na cóż zastanowię się a na co zwrócić uwagę po kupieniu ? Znaczy zmienić pastę ? itp.

7. fifi88

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bielawa
    Za 600-650 bez problemu można kupić komplet z rgh z hdd z 2 padami. Mysle ze jesli nikt wczescniej radiatora nie sciągał to nie ma sensu pasty wymieniac.

8. luzik1980

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok będę się rozglądał, chociaż tak jak ci pisałem dysk wolę kupić nowy.

Wczytywanie...

Poleć forum