1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka nowej wersji

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ModowanyPL, Październik 30, 2012.

1. ModowanyPL

ModowanyPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam problem jako iż że pierwszy raz spotykam się z czymś takim jak Xbox 360 nie wiem jak działają tam przeróbki..

chciałbym przerobić konsole lecz jest jeden problem konsola ma datę 2011-09-08 i z tego co słyszałem nie ma do tego przeróbki
    Lecz znowu słyszałem że niektóre wersje są jeszcze przerabialne lecz trzeba zobaczyć co ma w środku co wiąże się z zerwaniem plomb i utracie gwarancji
    A nie chciałbym się spotkać z sytuacją że zawożę do gościa on rozbiera konsole i zrywa plomby a potem mówi że jest nie do przerobienia.Wiecie teraz wchodzą nowe gry i one stoją po 200zł+ więc trochę to kosztuje

No i oczywiście czy po przerobieniu konsoli czeka mnie jakieś ryzyko że coś się spali lub zepsuje zaraz po przerobieniu

Szukał bym oferty w okolicach Krakowa najlepiej.Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Jak nie masz dasha 15xxx to rgh bedzie sie dalo. I ma byc cos takiego jak lt ultimate co drogie bedzie . Gry sa drogie okolo 200. Jak dobry fachowiec po przerobce to nic sie nie psuje raczej. Kazda przerobka lt lub rgh to utrata gwarancji producenta. Niektore serwisy daja gwarancje na lt czy rgh.

4. ModowanyPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wszystko ok ale tak po pierwsze co to jest dash gdzie to wyczytać,jak drogi będzie ten lt ultimate i co to jest ten rgh :p

5. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Lt flash napedu , rgh przerobka chipowa daja duzo bajerow .dash sprawdzisz w ustawieniach dane konsoli. O przerabialnych napedach na strona c4eva.lt ultimate ma byc na zasadzie wymianiany eletroniki napedu cena polowy xboxa ale ma dzialac z kazdym napedem i nie wiadomo kiedy wydadza. Wiecej info szukaj na forum .

6. ModowanyPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    byłem w danych konsoli i nigdzie nie mogłem znaleść Dash proszę o wyjaśnienie.Tak wiem jestem kompletnie zielony w tych sprawach ale kupiłem xboxa żeby na nim grać a nie żeby stał i się kurzył ;) a kupowanie gier do niego za 200zł + to nienormalne

7. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    W mojej stopce masz poradnik

Wczytywanie...

Poleć forum