1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka opłaca sie?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Ogor8, Sierpień 18, 2010.

1. Ogor8

Ogor8 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam mam prośbe bo mam treaz xbox 360 podpietego pod neta.Mam gry Fifa10,forza3,gtaIV,halo 3 odst.

I teraz wyszły fajne gry w ktore bym pograł ale nie mam kasy.

Więc mam pytanie czy opłaca sie przerabiać konsole?Na necie raczej nie musze grac.Bo gram mało.

Więc jak?Mam napęd v3 czyli bym wgrał LT.

(chyba ze sa takie tematy to podajcie linka bo nie umiem znalezsc)

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. fake4r

fake4r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    pl
    Jeżeli nie masz pieniędzy na gry a chcesz jednak grać no to przerób. W dodatku jak nie zamierzasz korzystać z xbl.
    Jeżeli to Cię zadowoli.

4. cieszymir

cieszymir Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Koszalin
    Moje zdanie:
    przerobisz na LT ( niby nie do wykrycia ) a za 3miechy dostaniesz bana i bdziesz zalowac;-)

5. mlodypy

mlodypy Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Prabuty
    Ty chcesz sobie przerobić to sobie poszukaj , a nie my mam Ci szukać!! jest pelno tematow.

6. Procentownik

Procentownik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jeśli nie grasz tak duzo na necie to przerabiaj :) ja jestem zdania ze xbox przerobiony a jesli bym chcial miec orginały to ps3 gdzie nie ma badziewnego abonamentu :)

7. jakubkameleon

jakubkameleon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    kup sobie na allegro kody na multiplayer za 2zł za kod na 48h. Kup ze trzy kody pograj zobaczysz że cały urok konsoli to gra po sieci

8. Mafia 2

Mafia 2 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Miasto zła
    a tam sciemanja ci przerabiaj i sie nawet nie pytaj
    bo jak zobczysz ile bedziesz mial gier to nie starczy ci zycia zeby to ogarnąć

9. jakubkameleon

jakubkameleon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ?
    namawianie do piractwa? Pozwól że kolega sam zdecyduje a ty grałeś po sieci kiedyś, że tak namawiasz na przeróbki?

10. scooby666

scooby666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rdz
    tak, tyle gier, że nie można ogarnąć i co z tego?
    namarnuje się płyt, pogra pół godziny i rzuci w kąt jak się coś nie powiedzie. bo po co dalej grac jak się za to nie płaciło, a przejsc nie można? co za frajda mieć tyle gier jak żadna nie ma wartości. a xbox live to jest w ogóle masakra, tego na przerobionej konsoli nie dostaniesz!

11. KepaD90

KepaD90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Stryszawa | Sucha Beskidzka
    A ja powiem z kolei tak i juz nie pierwszy raz, ze w naszych "polskich" realiach osoba, ktora zarabia malo lub wcale nie bedzie nigdy cieszyc sie z pelnoprawnych i wszystkich funkcji xbox'a poniewaz nie bedzie mogla sobie pozwolic na kupowanie co chwila to nowych gier. Granie w jedna gre na 3-4 tyg to przyjemnosc bardzo slaba, jesli nie wierzycie to odlozcie wszystkie gry w kat, a wyciagnijcie jedna, pierwsza z brzegu. To powinno argument "kup, bo gra ma wartosc jesli za nia zaplacisz" przebic. W ogole samo placenie za xbox live tez nie jest zbyt przyjemne, bo wychodzi na to, ze nie nalezy sie on nam od razu przy zakupie konsoli tylko trzeba go sobie dokupic, wiec moze MS powinien od razu dawac konsole przerobiona, a jesli bedziemy chcieli grac live to sobie wgramy oryginalny FW i zaplacimy za Live'a ;)
    Pozdrawiam!

12. caligator

caligator Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    nie przebrabiaj:) mniejsza ilość oryginałów daje więcej frajdy niż tona piratów:)

13. DARK DOG

DARK DOG Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie przerabiaj poniewaz:

-nadchodzi polski live (w koncu)
    -dostaniesz bana
    -nadejdzie taki moment, ze te wszystkie kopie gier oddalbys za mozliwosc grania po sieci
    -live to 50% wartosci konsoli
    -w wielu grach tryb single player to tylko wstep, spora esencja z przyjemnosci grania w dana gre wynika z jej trybu multiplayer.

14. miskiM

miskiM Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wołów
    TRESC ZAWIERA OGROM BŁEDÓW ORT. OSOBY O SŁABYCH NERWACH PROSZONE SĄ O WYŁĄCZENIE PC.
    ban czy nie ban to jedno kiedys dostaniesz

po za tym mosisz sie zastanowic co tak naprawde chcesz
    jak grasz by przejsc tylko i tyle to po co przerabiac kup nowa przejdz i sprzedaj
    jesli wyciongasz z gry ile potrafisz to kup gre ktora cie zainteresuje i przyjemnie sie w nią gra wiec przerabianie jest zbedne
    ale gdy grasz w co popadnie i jestes na glodzie to bez pirata sie nie obejdzie ale to sie wionże z problemami przy wypalaniu itd scionganie itp niby taniej ale wiecej roboty

ja piraciłem ps1 ps2 swojego 1 xboxa 360 (ban) i dopiero teraz czerpie radosc z grania na orginałach ale wiem w co chce grac i biore to co mi sie podoba a nie to w co inni grają

no ze chyba masz wybitny problem z kasą i gry w okolicach ceny 100 zł to problem to fakt masz nad czym rozkminiac ale jak nie bawi cie kolekcionowanie to przechodzisz sprzedajesz wymieniasz ja posiadam aktualnie 70 orginałow na x i nieczuje opciązenia finansowego tyle ze nie kupuje gier w dniu premiery bo za 2 miechy bedzie o 50 % tansza

15. pln

pln Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    gadanie typu: oddasz wszystkie piraty za granie online. jakie to słodkie.

opowiem ci 2 historie:

1. kupił typ konsole. kasy miał mało bo to nie dzieciak z forum xboxforum ktoremu mamusia daje kase na gry. wiec kupił konsole kupił 1 gre. grał w nia miesiac zeby uskładać na xbox live. wykupił na rok. miał 1 gre wiec w nia grał.ale to stara gra byłą wiec ludzie z kasą nie grali juz w nia na xbl, wiec siedział na ***** odkladajac kase zeby kupic nową gre. mógł na nia wydać tylko 100 zeta wiec kupił wkoncu jakaś gre sprzed roku. nawet nie właczył singleplayera, wbija na multi a tu ludzi nie ma bo to był cod 4 mw a juz wyszedł mw2 albo to byla nba 2k9 a juz wszyscy pykaja w 2k10 ale na nia go nie stać, zresztą zachwile wyjdzie 2k11.
    wiec siedzi z po 3 miesiacach z swoją kolekcją 2 starych gier w ktore juz nikt nie gra. wiec z jego xbl zostało mu proszenie na forum czy ktos zagra w starsze gry.

2. koleś nie miał hajsu wiec kupił konsole arcade jasper potem kupił 1 gre zeby przetestować konsole. pograł w nia tydzien i przerobił konsole. teraz sciaga gry i testuje gra cieszy sie z singleplayera. narazie nie jara go podłaczanie xboxa do internetu wiec gra sobie singleplayer. po miesiacu ma 10 gier lekką ręką. kupił dysk 20 gb, żeby gry lepiej smigały te w ktore gra wiecej. pewnego dnia kupił golda bo odłozył kase no i grał multi. super zabawa bo miał najnowsze tytuły. po jakims czasie go zbanowali. narazie gra na singlu, może za jakis czas jak popracuje na wakacjach albo gdzies złapie kase kupi sobie nowego xboxa slim 250 gb albo ps3 jak bedzie tanszy i bedzie grał na orginałach w necie, ale tylko te ktore sprawdzi na pirackiej konsolce i bedą fajne na tyle że warto wydać odłozone 200 zeta żeby pograć w nie na necie.

2 historie a widzisz jaka róznica?? jeden sie ogra i cieszy grą a 2 jakos niebardzo.

miskiM- z tym 50% to mnie rozyebałeś:D:D w Wołowie na straganie takie promocje??

Wczytywanie...

Poleć forum