1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka pada

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Apacer, Luty 25, 2009.

1. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    Witam.
    Jako, że nie mam pomysłów na przeróbki konsolki, to postanowiłem pobawić się padem. W skrzynkach poznajdywałem odpowiednie kolorki diód led i powkładałem je w przyciski kolorowe. Niestety zabrakło mi pewnych kolorów, więc przeróbka jak narazie stoi w miejscu. Zamówiłem i czekam na paczke z diodami 0603 smd niebieskie i czerwone, do tego niebieskie diody LED 3mm.

Jak narazie jedna dioda smd zamiast zielonej, jedna zielona pod przyciskiem włączania pada/konsolki, i żółta, czerwona i zielona pod przyciskami.

Planuje jeszcze dodać jakieś kolorki pod przyciskami Back i Start, będą one świeciły podczas pracy wibry.

Jak skończe zamieszcze fotki finalne.

Fotki:

2. Lotnik421 Xbox One

3. kepisty89

kepisty89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    Hehe, swietny pomysl, ale ja bym pod start i back nie robil :) co za duzo to nie zdrowo :D

4. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    no fajny pomysl...pogratulowac tworczosci..liczymy na zdjecie pierwszego pada z 3 czerwonymi diodami smierci hehehe

5. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    Dzisiaj paczka przyszła, po 18 na poczte odebrać, i po powrocie od razu się zabrałem do roboty.

Z tymi diodami smd było mase problemów. Czerwone łatwo poszły, ale niebieskie trzeba uważać na nieprzegrzanie bo potem słabiej świecą :/... Choć tylko dotyk by stopić cynę. I lutować bez włączonego pada :D może wtedy by tak nie błysła nagle hehe jak po diable.

Tak to się prezentuje :

Główne problemy były z późniejszym dopasowaniem przycisków by wogóle dały się wciskać. Ale dało rade.

6. only

only Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak już przetestujesz to napisz czy robi jakąś różnice w czasie działania baterii.

7. strusic

strusic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Hmm. Czy ja wiem... Mnie drażni jedna standardowa dioda w padzie a ty choinke zrobiłeś :D Efekt ładny, ale na dłuższą mete pewnie przeszkadza. :p

8. MiQ

MiQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Co Ty gadasz jak lans to na maxa mi się podoba, super, masz łeb do takich spraw widzę, nie każdy może sobie pozwolić na taki tuning:). Pełen respekt.:cool:

9. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Bardzo ładnie prezentuje się środek pada ze znaczkiem XBOXA. Ale przycisk B moim zdaniem powinien być czerwony.

10. MiQ

MiQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    A jaki jest? przecież na jednym zdjęciu wyraźnie widać że jest czerwony, daltonista?;)

11. blackhat156

blackhat156 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    fajne woow
    Ja osobisciew bym zrobil Roda na padzie ale efekt w ciul mi sie podoba (ewentualnie kolory flagi Etiopi)

Wczytywanie...

Poleć forum