1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka - pomoc ogólna

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Szteker, Lipiec 15, 2012.

1. Szteker

Szteker Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Piszę ten wątek, aby dowiedzieć się najważniejszych rzeczy na temat przeróbki x360. Otóż zacznę od modelu xboxa, którego kupiłem w grudniu (prawdopodobnie) ubiegłego roku, czyli 2011, więc posiadam ten czarny model z dyskiem twardym 100Gb (nie wiem jak go dokładnie nazwać). Gdy już był w moich rękach od razu pobiegłem na giełdę go przerobić i od tamtej pory co wchodziły nowe zabezpieczenia w grach latałem ciągle go aktualizować wydając za każdym razem 100 zł. Teraz pewnie było by tak samo, ale moje fundusze zaczynają padać przez rządy zdradzieckiego Tuska i muszę już powoli radzić sobie sam, by nie wydawać pieniędzy na gry, które potrzebuję na życie.
    Przechodząc do rzeczy, mam zainstalowanych około 5/6 aktualizacji, lecz nie mam pojęcia jakich. Moja ostatnia była około 3 miesięcy temu i nie mam zamiaru wydawać już pieniędzy na płyty i kolejne aktualizacje u dilerów, więc postanowiłem poczytać trochę o tym i doczytałem się tylko, że przeróbka RGH jest najlepszym wyborem, ponieważ wszystko instalujemy na dysk twardy i aktualizacje instalujemy sami poprzez pendriva, ale nic innego nie zrozumiałem i tu mam następujące pytania, które chciałbym mieć opisane jak dla osła, ponieważ nie jestem dobry w tych sprawach (linki programów, filmów do instalacji poszczególnych rzeczy itd), a dokładniej:

1. Czy rzeczywiście te RGH to najlepszy wybór? Jeśli tak, to ile kosztuje przeróbka, jeśli zaś to zły wybór, to jaki polecacie?

2. Jakie kroki wykonywać, by na bieżąco grać w najnowsze gry?

3. Jak zainstalować ręcznie aktualizacje, czyli jak stworzyć nand i go sfleshować

4. Co to jest GGbuild jak go zainstalować? (krok po kroku i czy jest w ogóle potrzebny)

5. Jak rozpakować plik ISO do xex lub skonwertować do GOD, by gra chodziła bez płyty

6. Jeśli już będę miał przerobioną konsolę na RGH, to jak podłączyć zewnętrzny dysk twardy z np 1 TB i odpalać z niego gry?

7. Co to jest JTAG, ping limit patch, XDG3 i czym się różnią rodzaje LT i dashów (dodatkowe pytania, na które nie trza odpowiadać)

8. Czy wszystkie gry będę mógł ściągać i instalować na dysk twardy? Ponieważ nie wiem czy gry są specjalnie robione pod RGH, czy to obojętne

9. Jaką darmową lub za małą opłatą stronę polecacie do ściągania gier na x360, która na bieżąco dostarcza nowe gry?

10. Jeśli jeszcze jakaś wiedza będzie mi potrzebna, prosiłbym o opisanie jej :)

To chyba wszystko z mojej strony. Prosiłbym o opisanie najważniejszych rzeczy, abym w przyszłości nie musiał znów się męczyć z odpaleniem nowych gier. Z góry dziękuję za pomoc

Pozdrawiam Szteker

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Zamykam ten wątek, żebyś przeszukał forum.

Wczytywanie...

Poleć forum