1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

przeróbka pomocy

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Mateusz Rosłowski, Październik 24, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Mateusz Rosłowski

Mateusz Rosłowski Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    mam xboxa 360 elite chce przerobić go na najnowszo przeróbke 2.0 napęd lition jestem ciemny z konsol.chce żeby chodziły nowe gry jtag np driver san francisco albo fifa 12 czy jest możliwości przeróbki bez wyjmowanie napędu z xboxa prosze o link do przeróbki i info jak to zrobić. pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Musisz rozebrać konsole, ale zupełnie na tym się nie znasz jak widze

PMT hack. Temat masz w tym dziale

4. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Nie da się przerobić konsoli bez jej wcześniejszego rozbierania. Są napędy do których przerobienia nie jest potrzeba żadna wewnętrzna ingerencja tylko zwykłe podłączenie kablem sata. Jeśli jednak nie masz o tym pojęcia i boisz się rozebrać X-klocka to może lepiej zlecić przeróbkę okolicznemu "fachowcowi" ?

5. wilkuzord

wilkuzord Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    powiedzcie mi czy jak wyciągnę klucz z X-a to mogę wgrywać od razu LT 2.0 czy jest jakaś procedura (np. trzeba najpierw wgrać wcześniejsze LT???)

6. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    nie, dajesz spoof target (kopiujesz swój klucz do lt+) i przystępujesz do wgrywania

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum