1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

przeróbka problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez szato1991, Sierpień 26, 2011.

1. szato1991

szato1991 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, chcę się poradzić kogoś znającego się na przeróbce x360. Otóż oddałem kilka dni temu swoja konsole na przerobke. Facet twierdzi że uszkodziła się elektronika napędu, a używał metody cięcia ścieżek podczas przerabiania(zaznaczam ze konsola jest z konca 2009 i wystepuje w niej najnowszy liteon bodajze v3). Facet mówi że zamówił części zamienne i że wszystko bedzie zrobione. Moje pytanie do was, czy jest się czym martwić? Może facet coś ściemnia. Jestem zielony w tych sprawach więc proszę o porade.

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    facet uwalil ci naped pewnie przy wyciaganiu klucza uszkodzil elekronike.jak go calkowicie uwalil to konsola jest na smietnik bez klucza. ja bym takich fachowcow unikal z daleka.a jest czym martwic jak tego nie naprawi, i nie wyciagnie klucza juz z napedu.i do tego pewnie za te uszkodzenie elekroniki zaplacisz bo stwierdzi ze cos z tym napedem bylo przed flashem

4. waren

waren Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ile miałeś zapłacić za rzekomą przeróbkę i Gdzie tego kolesia znalazłes ?

5. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    najlepiej zrobic czarna liste takich serwisow ludzi zeby ludzie nie tracili czasu ani pieniedzy i sprzetu

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Gdzie znalazl to nie jest wazne. Masz spisany numer.seryjny konsoli jesli tak sprawdz przy odbieraniu w systemie konsoli numer seryjny znajdziesz w opcjach. Najlepszym zdarzaja sie wpadki...

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

7. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    na pudelku chyba tez pisze numer seryjny jak sie nie myle

8. szato1991

szato1991 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie bardzo rozumiem, dlaczego potrzebuję numer seryjny konsoli? Niestety nie mam zapisanego :( Niech ktoś mi powie, czy taka elektronike to aby na pewno mozna wymienić i napęd będzie śmigać normalnie?

9. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    pewnie ze mozna sobie ja wymienic ale nie zawsze z niej klucz wyciagnac a bez klucza to ozdoba z niej jest nie wie ze ta jest dash 7xxx .numer seryjny po co np .zebys wiedzial czy ci konsoli nie zamienili na inna gorsza. i musi sie zgadzac z tym co masz na nalepce na konsoli stylu i na dashu musza byc takie same i taki jak na pudelku znaczy ze to jest to co miales.a takie akcje zamiany sprzetu sa bardzo czeste

10. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    gość uwalił mu konsole....tyle w temacie....nie trzeba ciąc zadnych ściezek

11. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    ale zapewnil ze niby ma byc to zrobione podobno .ale pewnie dostanie inna i to chyba byla osoba prywatna mi sie wydaje

12. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    słuchaj nie wazne....już sie nie tnie sciezek w fatach.....a skoro gośc dalej to robi to jest niepowazny....

13. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    ale tak bylo taniej i nie chodzi o to jaka metoda to chcial zrobic.ale widac ze jak uwalil naped to nie mial o tym pojecia i chcial sobie potestowac na czyjes konsoli

Wczytywanie...

Poleć forum