1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka... pytania o gry.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez diabolopomidoro, Styczeń 2, 2012.

1. diabolopomidoro

diabolopomidoro Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzień dobry.

Z góry przepraszam forumowiczów o tworzenie tematu, czego mógłbym oszczędzić wertując przez wiele godzin forum.
    Mam nagrać koledze kilka gier, które polecił mi pobrać i tu mechanizm nagrywania, wydaje mi się, mam opanowany. Jednak pobladłem kiedy dowiedziałem się, że można jakoś zablokować konsolę, tak, że już po wsze czasy będę zobowiązany do grania na oryginalnych płytach. Jego przeróbka to LT 2.0. Moje pytanie brzmi, jak ustrzec się tej "aktualizacji", która podobno może znajdować się w kopii gry. Czy to kwestia jakiegoś zabezpieczenia na nowych grach? bardzo proszę o wyprowadzenie mnie z błędu oraz o rozjaśnienie tematu

Z góry dziękuję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Zagaj

Zagaj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Włocławek
    żadna aktualizacja nie kasuje lt 2.0

4. diabolopomidoro

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuję za odpowiedź.

Mam rozumieć, że bez obaw mogę pobierać gry z torrentów i przy założeniu, że konsola jest odłączona od internetu, mogę bawić się spokojnie??
    Dotyczy to również gier na kinect ??

5. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    Zabezpieczenie to - XGD3

Nie będziesz zmuszony grać na oryginałach - ban dotyczy gry online na Xbox Live.
    Zawierają je prawie wszystkie gry wychodzące od drugiej połowy ubiegłego roku.

Grozi za to ban lub niemożność uruchomienia danej gry.
    Wyjściem jest Najnowsza przeróbka LT 3.0 (+napęd liteon ihas b) i topology patch - lub przeróbka RGH w granicach 250zł - plus taki że nie trzeba więcej żadnych flashy napędu co kilka miesięcy, uruchamianie gier z dysku, wgrywanie DLC a minusem to że nie zagrasz już na xbox live (są jednak takie programy jak xlink czy xbslink, które taką grę umożliwiają - choć ludzi nie jest tak wielu jak na xlive :p ).

Odsyłam do działu ISO / JTAG w razie informacji dot. RGH

6. krzaczo092

krzaczo092 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bana ani cichej aktualizacji nie będzie jak nie będzie internetu. A konsola łykanie kopie jak będzie doby obraz gry i przynajmniej u mnie płyta marki Verbatim do grania offline oczywiście, lecz gdy twój kolega zamierza grać na live to proponuję dobrą kopie, Verbatimy, LT 3.0 i prawdopodobnie ihas lecz ban też jest możliwy :) Z torrentów też radzę zrezygnować ja miałem ostatnim czasem wizytę stróża prawa...

Jak mówi siódme przykazanie nie kradnij to nie będzie bana ;]

7. diabolopomidoro

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli w gry z zabezpieczeniem XGD3, nie pogram sobie offline na konsoli z przeróbką LT 2.0? czy tylko stracę możliwość gry online ?

8. Zagaj

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Włocławek
    Pograsz jak grasz cały czas offline chyba że masz podczepioną do neta to i masz cichą aktualizacje a jakiego masz dascha

9. diabolopomidoro

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niestety o to, dasha, muszę jeszcze dopytać. Gdzieś na forum czytałem, że własnie dash ma wpływ na kinecta, czy to prawda? czy będzie wymagaja jakaś aktualizacja ?

10. Zagaj

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Włocławek
    Tak kinect wymaga aktualizacji ale tak jak mówiłem żadna aktualizacja nie skasuje ci lt 2.0 Jak masz dasch 599 lub starszy to nie masz cichej aktualizacji i wszystkie gry nawet xgd3 będa ci działac pod lt 2,0
    A podczepiałeś konsole do neta

11. diabolopomidoro

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Całkiem możliwe, że konsola była podczepiona do neta przed przeróbką. Kolega grał w jakąś tam oryginalną grę dla kinecta.

Wczytywanie...

Poleć forum