1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka - pytania

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez makler6, Czerwiec 24, 2010.

1. makler6

makler6 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    1. Mam wgranego ixtreme 1.51 i chcę zaktualizować go do ixtreme LT - znalazłem filmik na spryciarze.pl - flashowanie napędu Liteon czy muszę robić tak jak na filmiku czy mogę coś pominąć?
    2. Jeśli wszystko jak na filmiku to jak podłączyć te igły?

2. Lotnik421 Xbox One

3. maniak1994

maniak1994 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Daleko stąd.
    Najlepiej udaj sie do specjalisty ;)
    Bo po twojej wypowiedzi sądze ,że duzo nie zdzialasz , tylko pogorszysz stan swojej konsoli .

Napisz do Qazimodo ;) - user na forum
    On się zna na rzeczy . Wyjdzie ci tylko 60 zł :)

4. supermegazord

supermegazord Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    zobacz czy masz bana ewentualnie czy twoja konsola została oflagowana do bana jeśli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedź brzmi TAK do daruj sobie flash nie ma sensu na forum jest TUT jak flashować napęd

5. Pieter029

Pieter029 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ok. Lublina
    on nic nie wspominał o banie, mało tego znalazł już tutorial, który niczym nie różni się od tych na forum.

Co do tematu, igły są potrzebne jeżeli pierwszy raz przerabiasz konsolkę. Jeżeli masz już wgranego ixtreme, to podłączasz napęd do PC, wysuwasz tackę do połowy i FW szczytujesz po przez opcję Dummy from iXtreme w JungleFlasher

6. makler6

makler6 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    @Pieter029
    dzięki wielkie
    o taką odpowiedź mi chodziło

Wczytywanie...

Poleć forum