1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka - pytania

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Damian Cyntler, Maj 1, 2012.

1. Damian Cyntler

Damian Cyntler Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Mam xboxa 360 białęgo z napedem liteon z przerobka lt+ 2.1.
    Chcę przerobić sobie do 3.0 i mam pytanie zrobić tak samo przerobke jak na 2.1 i wtedy wgrac najnowszego dasha by dzialaly najnowsze gry?
    Chcę również i bardzo mi zależy żeby działała fifa12.
    Mam juz bana tak ze na graniu online mi nie zalezy chce po prostu pograc w najnowsze gry + fifa12.

Aha chciałem jeszcze dodac ze obecnie mam dasha z koncowka 599 czy jakos tak:)

Proszę o pomoc:)
    Pozdrawiam:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  4. Damian Cyntler

Damian Cyntler Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a dashboard 13604 jest najnowszy?
    i czy nie usunie mi przerobki jak wgram go najpierw?

5. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jeśli wgrasz tego Dash'a, to nic się nie stanie. Nie usunie przeróbki. Nie jest to najnowszy DashBoard, ale dzięki temu, że będziesz miał Dash'a niższego/równego 13604, to będziesz mógł instalować gry XGD3 na dysku, nagrane zwykłą nagrywarką.

Wczytywanie...

Poleć forum