1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka RGH a odpalanie gier z USB

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez AndrzejJanusz, Sierpień 24, 2015.

1. AndrzejJanusz

AndrzejJanusz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Kupiłem Xboxa 360 przerobionego RGH z wgranym Freestyle Dash(czy jak to tam się nazywa).Konsola jest w wersji Slim 4gb. Niestety właściciel nie podał mi sposobu odpalania na niej gier.I o to moja pytania do was:1.czy można te gry w końcu odpalać z przenośnego dysku twardego?
    2.Czy może będe musiał dokupić hdd do konsolki?
    3.Jak to się robi?-bo oglądałem już wiele filmów na youtube i jestem zagubiony.Na niektórych pokazywali jak wrzucali tylko plik iso do folderu na pendrive po czym zrzucali gre z pendriva na dysk przenośny... , na innych znowu każą przerobić obraz do GOD/XEX...
    Już się kompletnie zagułiłem :p,za wszelkie odpowiedzi z góry dziękuje za wyrozumiałość i poświęcenie mi czasu
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1227
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jasne będzie działać z dysku na USB choć wygodniej jest zamontować go w środku konsoli, tutaj są poradniki http://xboxforum.pl/forums/jtag-rgh-xbox-360/ Jest też kilka gier które bez wewnętrznego HDD nie odpalą.

Wczytywanie...

Poleć forum