1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka rgh-kilka pytań.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mr.magpie, Maj 28, 2012.

1. Mr.magpie

Mr.magpie Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam.
    Jestem tu nowy i jestem zielony w temacie xboxa.Obecnie mam xboxa na płycie jasper i wgrana jakąś przeróbke chyba lt 2.0.Chciałbym zrobić rgh i w związku z tym mam kilka pytań.

1.Słyszałem że jakiś nowy chip wyszedł więc który lepiej wybrać?
    2.Moja konsola nie była aktualizowana od czasu jak ją kupiłem-czy serwis doliczy mi jakieś dodatkowe opłaty za aktualizacje?
    3.Jak długo rgh będzie skuteczne w piraceniu tzn. czy będzie tak jak z lt że po jakimś czasie od nowa będę musiał przerabiać?
    4.Czy do przerzucanie gier z dysku pc na dysk konsoli wystarczy samo sata?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    1.Słyszałem że jakiś nowy chip wyszedł więc który lepiej wybrać?
    Wyszedł CoolRunner rev.C, ale jest ci on nie potrzebny, a właściwie dla ciebie nie ma to dużego znaczenia. W serwisie wmontują Matrix v1, v2, CR v.A lub CR v.B
    2.Moja konsola nie była aktualizowana od czasu jak ją kupiłem-czy serwis doliczy mi jakieś dodatkowe opłaty za aktualizacje?
    To zależy od serwisu, ale żaden szanujący się człowiek nie skasuje cię dodatkowo
    3.Jak długo rgh będzie skuteczne w piraceniu tzn. czy będzie tak jak z lt że po jakimś czasie od nowa będę musiał przerabiać?
    Do puki będą wychodziły gry na Xbox360 przynajmniej takie jest założenie. Po instalacji czipa przez serwis wszystkie aktualizacje robisz sam. Nie trzeba aktualizować jak LT
    4.Czy do przerzucanie gier z dysku pc na dysk konsoli wystarczy samo sata?
    Nie trzeba sata, podłączasz pendrive, albo dysk przenośny i przerzucasz za pomocą managera zainstalowanego przez serwis (FSD).
    Można też podłączyć konsole do neta i przerzucać z PC do Xboxa bezpośrednio przez FTP

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum