1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka RGH

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sebagd, Maj 10, 2012.

1. sebagd

sebagd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, niedługo będę kupował konsolę (nówkę) i chciałem ją przerobić Lt3.0, ale dowiedziałem się, że nie będzie minecrafta pod tą przeróbkę. W takim razie zastanawiam się nad inną przeróbką, czyli Jtag/Rgh. w związku z nią mam kilka pytań:
    1. Czy ta przeróbka jest bezpieczna dla konsoli, czy wytrzyma kilka lat grania itp.?
    2. Czy będę mógł podłączyć zewnętrzny dysk przez USB i będzie mi wskazywało wielkość dysku prawdziwą, a nie 16Gb?
    3. Jak to jest z dalszym używaniem konsoli, czy będą jakieś potrzebne aktualizacje?
    4. Jak z grą wraz z znajomymi w XBL(znaczy się odpowiedniku XBL)?
    5. Któa aukcja będzie dobra? Moduł CoolRunner Xecuter - RGH 1 i 2 - JTAG (2333287462) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    RGH RESET GLITCH HACK XBOX FAT SLIM JTAG ZGORZELEC (2317868455) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    1. Tak, nie jest ona awaryjna itp.
    2. Tak, tylko dysk musi być w formacie FAT32, na USB xbox będzie obsługiwał dyski do 2TB
    3. Nie, żadnych aktualizacji nie trzeba wgrywać, już serwisu nie odwiedzasz lub rozbierasz konsoli do aktualizacji jak w przypadku LT
    4. Na XBL nie zagrasz, odrazu masz bana. Możesz grać poprzez XLinkKai
    5. Najlepiej poszukaj w dziale "Usługi" na forum, zaufanych użytkowników ;)
    A co do aukcji, oby dwie są dobre, popatrz jeszcze na ich komentarze.

4. fiedorf

fiedorf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    ja mam pytanie tego typu mam xbox 360 320 gb i mam lt 3.0 i niedawno sciagnelem sniper elite v2 i tam wgrala mi sie aktualizacja dasha 14719 i czy teraz bede mogl zalozyc rgh i naj lepiej jakie bo moge pisac glupoty wiec wole zapytac?

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Tak możesz

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

6. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik