Przeróbka RGH

suchy29

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam.
Dałem do przerobienia na RGH konsole Jasper.
Gość który zajmuje się tego typu zabawami powiedział,że nie da się zrobić ponieważ mam najnowszego dasha.Próbował z dwoma różnymi chipami i konsola nie chciała wystartować.
I moje pytanie do ekspertów na tym forum,czy to jest prawda,że w nowym dashu Microsoft coś poblokował i nie da się zchipowac konsoli.
 

fruugat

Użytkownik
Użytkownik
Da się. Potrzebne do tego jest RGH 2.0 :)
 

suchy29

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
On mówił,że dawał 2.0 i nic,konsola nie wstaje.
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Skoro tak, to niech wgra LT 3.0.
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Witam.
Dałem do przerobienia na RGH konsole Jasper.
Gość który zajmuje się tego typu zabawami powiedział,że nie da się zrobić ponieważ mam najnowszego dasha.Próbował z dwoma różnymi chipami i konsola nie chciała wystartować.
I moje pytanie do ekspertów na tym forum,czy to jest prawda,że w nowym dashu Microsoft coś poblokował i nie da się zchipowac konsoli.
Na każdym Jasperze da się zrobić RGH. Jeśli masz najnowszy dash to będzie to RGH2.0 - trochę więcej pracy, ale kilka tych jasperów zrobiłem i całkiem przyzwoicie działa, po prostu trzeba się przyzwyczaić do loteryjnych czasów bootowania.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Są wredne, konsolki ;)
 

suchy29

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Na każdym Jasperze da się zrobić RGH. Jeśli masz najnowszy dash to będzie to RGH2.0 - trochę więcej pracy, ale kilka tych jasperów zrobiłem i całkiem przyzwoicie działa, po prostu trzeba się przyzwyczaić do loteryjnych czasów bootowania.
A dałbyś rade przerobić moja konsolkę.Podesłąłbym Ci pudełko jak masz czas.Jak chciałbyś to napisz na priv.

Już nie aktualne.
 

Do góry Bottom