1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka SLIM 4GB

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Szczypi0R112, Październik 14, 2013.

1. Szczypi0R112

Szczypi0R112 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bogatynia, Poland
    Witajcie!

Otóż, jestem z rodziny mniej leżącej na kasie, dlatego też nie stać mnie na gry typu GTA V itd. dlatego chciałbym przerobić konsolę... I tutaj pojawia się kilka pytań/problemów...

1. Czy da się to zrobić bez otwierania konsoli, w domu?
    2. Czy wszystkie gry będą mi działać na LIVE i ew. po jakim mniej-wiecej czasie dostane bana, i czy po dostaniu bana, będę mógł grać chociaż na singlu?
    3. Nagrywanie gier jest ciężkie? Co trzeba do tego mieć?
    4. Co jest bardziej opłacalne? Przeróbka czy orginał? Ja jestem zwolennikiem oryginałów, jak chodzi o konsole ze względu na bany, ale chciałbym to zmienić, GTA V mnie zmusza do tego :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. PidzamaSGaming

PidzamaSGaming Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Worszoł
    1. W domu tak, bez otwierania-nie
    2. Na Lt3.0 jak dobrze nagrasz plyte to bedziesz mogl grac na multi bez bana
    Na RGH mozesz wgrac gre na dysk ale nie mozna grac na XBL
    3. Do Lt3.0 - specjalne plyty i nagrywarke iHas
    Do RGH - pendrive/dysk
    4. Jak chcesz przerobić tylko ze wzgledu na GTA V to nie ma sensu
    Lt3.0 zależnie od modelu konsoli - 50zl do 200 zl + plyty ok. 5-8zl za sztukę + nagrywarka okolo 120 zl

Rgh - przerobka - ok 200zl + pendrive minimum 16GB -50 zl lub dysk (500GB- 200zl)
    ;)

Wysłane z mojego MT27i za pomocą Tapatalk 2

4. Szczypi0R112

Szczypi0R112 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bogatynia, Poland
    Czyli lepiej kupić samą Grę? ;p

Aha, to chcę zrobić w większości dla GTA V, ale tutaj napewno dojdą gry typu Forza 4, Forza Horizon, State of Decay, itd. ale czy są np. ludzie nagrywający gry które chcesz na dysk i wysyłają Ci go?

Wczytywanie...

Poleć forum