1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

przeróbka slima dash 599

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez adamisco, Grudzień 29, 2011.

1. adamisco

adamisco Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam bardzo proszę o pomoc szukam już kilka dni chodzi o przerobienie napędu w slim fw napędu 9504 po aktualizacji przez internet dash 2.0.13599.0 i fw napędu 0272
    na forum wyczytałem że dash 599 zakłada blokade i trzeba ciąć ścieżki wszystkie linki na forum odsyłają albo do opisu bez cięcia albo do opisu zwykłej 360 nie slim . Jestem elektronikiem samochodowym więc z ścieżkami sobie poradzę sprzęt też mam ale nie mogę znalesc tego opisu mam tylko kilka filmików z youtube ale po angielsku i inne metody niż u was za pośrednictwem dodatkowych urządzeń .
    bardzo proszę o pomoc córa mnie męczy o nowe gry ale brak kasy na oryginały

2. Lotnik421 Xbox One

3. adamisco

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    proszę czy ktoś potrafi mi pomóc może ktoś z Grudziądza

4. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
  5. adamisco

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tym sposobem próbowałem jungleflasher widzi napęd ale po kliknięciu slimkey i potwierdzeniu pierwszego komunikatu o zdjęciu blokady wywala błąd podobno niezbędne jest cięcie ścieżek bo nowy dash zablokował pamięć

6. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
  7. adamisco

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    dzięki bardzo sprawdzę wieczorkiem ,jeszcze dwa pytanka jeżeli mam sata w kompie to przejściówka nie potrzebna i jeżeli mam obecnie fw 0272 to tym sposobem nic nie zpindole

8. Darek24

Darek24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    nie ,wszystko będzie ok, jak zrobisz wszystko z tutka

9. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    zepsuć się nic nie da nawet jak posiekasz ścieżki to da się to polutować ,problemy mogą być z unlockiem ewentualnie a przy cięciu ścieżki przydatny jest miernik

10. adamisco

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzięki Panowie będę próbował

11. adamisco

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam wczoraj zabrałem się do pracy i nici zauważyłem że chyba moje porty sata nie działają z napędem czy to możliwe ? jungleflasher widzi nazwe napędu i fw ale jak nawet próbuję odczytać jaką mam pamięć czyli wprowadzić go w vendor mode(intro device id)to wywala log na dole( sending vendor intro to port 0xEFE0 ) kontrolery mam intelowskie mam fotkę co się wyświetla tylko nie wiem jak wrzucić na forum , i jeszcze zauważyłem że niezależnie co kliknę w jungleflasher wyskakuje to samo czy możliwe że bez adaptera usb\sata nie da rady .
    Napęd rozebrałem i wiem już że jest mxic ale sam fakt że nie mogę tego sprawdzić przez program może być powodem moich problemów z wgraniem fw

12. mlodybalon

mlodybalon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miałem tak samo z kontrolerami. Widziało napęd ale nie dało się nic zrobić z napędem (również kontrolery intel) Spróbuj na innym kompie.

13. adamisco

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  14. adamisco

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  15. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Musisz podłączyć napęd do sata usb, po chwili Windows wyrzucić że nie może zainstalować napędu. Wtedy odlaczasz sata usb, podlaczasz sata z PC, klikasz slimkey, dajesz nie i powinno odczytywać. Zdoswiadczenia wiem że nieraz idzie za którymś razem. Sprawdz jeszcze czy twój napęd ma kość winbond czy mxic

Wysłane z mojego LG-P920 za pomocą Tapatalk

16. adamisco

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  17. adamisco

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wszystko już ok operacja się udała okazało się że do danego tutorial musi być odpowiedni jungleflassher do tego z filmiku inna wersja 1.84 a z opisu 1.86 i tym 1.86 łatwiejsza procedura bo nie trzeba resetować konsoli na 1 sek dzięki bardzo wszystkim za pomoc 150 zł w kieszeni tyle miałem zapłacić u mnie w Grudziądzu . Temat Zamknięty

Wczytywanie...

Poleć forum