1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka Slima - krótkie pytanko.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Simo, Marzec 4, 2012.

1. Simo

Simo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Witam chciałbym się dowiedzieć czy przerobienie slima wraz z wydobyciem klucza jest trudniejsze od przerobienia grubego xboxa (fata) ??

Chodzi o to czy poradze sobie przerobić Slima, mając na uwadze to, że tego grubego xboxa sam sobie przerobiłem w domowym zaciszu, sam se zrobiłem Probe sam sczytałem klucz i przerobiłem.

I czy przy wyciąganiu klucza ze Slima moge użyć tego samego Probe jakim przerabiałem tego grubego xboxa ??

Prosiłbym o jakieś krótkie sprostowanie moich obaw, jak narazie najwieksza obawa jest taka że nie wiem jak się rozkręca slima ale napewno jakiś poradnik sobie znajde.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jesli przerabiales, powinno cie to nauczyc ze czytasz szukasz, pozniej glupie pytania. Oczywiscie ze jest trudniejsze napedy z chipem winbond po czerecu 2010 w 99% winbond robi sie unlock kamikaze hack. Czylu dziure w chipie napędu

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

4. Simo

Simo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Chciałem zapytać tylko tak orientacyjnie.

"Zawodowo" nie przerabiam tylko jednego mi się udało, dodam tylko że ten Slim nigdy nie był podłączany do neta. Dokładnie daty nie znam ale w przedziale 2010-2011
    Czyli będe musiał robić jakąś dziurę ??

Czyli przeróbka Slima jest bardziej inwazyjna w sprzęt niż tego grubego xboxa??

5. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    tak jest bardziej inwazyjna. polecam filmiki na yt

Wczytywanie...

Poleć forum