1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka slima z 2010r

Temat na forum 'LT' rozpoczęty przez Baca, Wrzesień 17, 2012.

1. Baca

Baca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Witam, od razu przepraszam jeżeli to już się kiedyś pojawiło jednak nie jestem już w temacie przerabiania od ponad roku jak sprzedałem swojego przerobionego fata i kupiłem oryginalnego slima więc z góry przepraszam. Mam konsolę dokładnie z 03.09.2010 i wiem że to właśnie było pogranicze tego napędu 0225 i tego 9 cośtam. Wiem że ten nowszy jest już przerabialny jednak to już nie moja szkoła, tego 0225 można przerobisz podobno bez większych problemów i chciałem się Was zapytać, jaki tam będzie napęd w tej konsoli, z góry wielkie dzięki za odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    A co za różnica czy jest 9504 czy 0225 ? Ten i ten idzie zrobić bez problemu.

4. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Będzie napęd napewno przerabialny - jaki konkretnie model to już nie jest istotne.

5. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Jedyną i podstawową różnicą (dla Ciebie) będzie chip który jest zamontowany w napędzie...
    Jak MXIC to cięcie ścieżki, a jak Winbond to frez otworu w procku - od to tylko jedna zasadnicza różnica która powinna Cię interesować.
    Rodzaj chipa sprawdzisz podłączając napęd pod kompa lub po oznaczeniach na chipie (ostatnia linijka z cyframi i dwie pierwsze cyfry : 03 - MXIC, 05- WINBOND)

6. xbox-serwis.eu

xbox-serwis.eu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Proponuję zlecić komuś, jeśli jesteś w tym "zielony". Jak nie zrobisz poprawnie kopii klucza z napędu narazisz sie na dodatkowe koszta.

Pozdrawiamy
    xbox-serwis.eu

Wczytywanie...

Poleć forum