1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

przerobka slima

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez danio94ns, Listopad 4, 2011.

1. danio94ns

danio94ns Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    siema. kupilem miesiac temu xboxa 360 slima 4gb. dawalem go do przerobki ale mi nie przerobili. facet powiedzial ze sa dwa sposoby cos zwiazanego z wierceniem (tego chcial unikac i mowil ze to drogie) i jakis inny nie pamietam. ale mowil ze do tego drugiego potrzebuje czegos czego nie ma bo konsola nowa i on do przerobki jej czegos tam nie ma. zamawial cos ze stanow ale nie odzywali sie. no to zabralem od niego.
    moze ktos powiedziec jakiej przerobki potrzebuje (najlepiej jakis link na allegro)
    powiedzial mi ze mam naped 16d4s chip winbond

2. Lotnik421 Xbox One

3. krycha0711

krycha0711 Banned Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Szastarka, Poland
    tak w tym modelu trzeba nawiercac chip lub ciecie sciezek

4. materac48