1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przerobka slima

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez antek.23, Grudzień 25, 2011.

1. antek.23

antek.23 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Mam pytanie, posiadam X 360 slim z winbond. Został on przerobiony przez odwiert ale osoba przerabiająca nie przesłała mi kluczy. Wiec proszę mi napisać co potrzebuję do wyciągnięcia tych kluczy, oraz co potrzebuję do wgrywania sobie sam nowszej aktualizacji. Przerabiałem konsole jakieś 3-4 miesiące temu i od tego czasu juz były 2 aktualizacje wiec w tym momencie przy takiej częstości aktualizacji bardziej opłacalne jest zakup urządzeń do aktualizacji niż non stop bieganie z konsolą po ludziach żeby przerobili konsole.

Wiec jeszcze raz proszę o pomoc jakie urządzenia mam kupic do tych aktualizacjiPrzerobka

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    najlepiej dokupić xkey lub RGH i mieć spokój z przeróbkami co chwile wychodzą

4. antek23

antek23 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    proszę o pomoc co bedzie najlepszym wyjsciem dla osoby ktora nie miała kontaktu z przeróbką x slima i chciała by sobie sama przerobic konsole x360key, Maximus Lizard 360 + Scorpion 2 najnowsza wersja SnowEdition 1.92, X360USB PRO Connectivity Kit do Xbox 360, bedzie urzywana tylko i wyłącznie na swój urzytek.... chyba ze jest ajaksa tansza metoda gdy slim juz jest przerobiony

5. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    xkey ,slima sam nie przerobisz ,nie wierze ,że drill wykonasz ,żeby nie popsuć
    edit jak przerobiona jest mniej roboty podstawa mieć klucz i wiedzieć jaki napęd i jaki chip napędu

6. antek23

antek23 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no własnie klucza nie ma odwiert zrobiony... na chipie, ale przerabiający nie dal mi kluczy... wiec teraz sam muszę go uaktualnic. Posiadam w nim lt 1.9

7. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    to wacik nasączony alkoholem lub iskra z zapalniczki i masz unlock a klucz chyba maximusem lub czymś podobnym pełno tego na rynku

Wczytywanie...

Poleć forum