1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka Slime

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Szabla, Czerwiec 8, 2011.

1. Szabla

Szabla Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Witam,
    mam 2 konsole w domu (premium i slim). Slim mam nie przerobioną a premium mam przerobioną ale teraz mi szwankuje napęd. Nie wiem czy to wina płyt czy laseru dokładnie.
    Moje pytanie brzmi: Czy przeróbka Slim i granie na nim przez neta jest niebezpieczne ? Teraz zbliżają się konkretne tytuły (GoW3, BF3) i nie chciałbym dostać bana.
    Z góry dzięki za odp.

2. Lotnik421 Xbox One

3. szukaj1

szukaj1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    narazie nie pograsz w necie na piratach bo żeby pograć teraz w necie trzeba pobrać nowego dasha a on kasuje przeróbkę trzeba czekać na LT 1.9 lub Lt 2.0

4. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    heh poczytaj o co on pyta.....

do autora...jakiego masz tego slima bo narazie mozna przerobić tylko konsole do lipca 2010

5. Szabla

Szabla Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Dobrze mi napisał, o to mi chodziło.
    Napiszę może trochę szerzej.
    Na slimie(250gb, kupiona w październiku 2010, nie wiem jak sprawdzić datę produkcji) gram po necie na oryginałach, na premium(zbanowana, LT+) na piratach. Od jakiegoś czasu mam tak że za 10-15 razem odczytuje grę ale i tak po jakimś czasie mam zwieche, a tak jest Otwórz napęd.
    Nie jestem na czasie jeśli chodzi o softy bo za dużo się zmienia i za dużo tego teraz jest.
    Coraz więcej tytułów pod koniec roku wychodzi typowo na multi (GoW3, BF3, CoD: MW3) i dużo, dużo innych. Ogólnie chce kupić oryginały ale nie stać mnie na wszystkie gry w jakie chciałbym pograć po necie a singiel szybko się nudzi.
    Teraz moje pytanie jeszcze raz:
    Czy jeśli teraz przerobiłbym konsolę Slim i zaczął grać po necie na piratach to jest duża szansa na otrzymanie bana ? Nie chciałbym na kolejnej konsoli dostać bana.
    Zanim dostałem bana na premium grałem prawie 2 lata po necie na 1.4 i nic się nie działo a teraz co chwila słyszy się o jakiś falach banowania.
    Pozdrawiam

6. Eagle696

Eagle696 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Po prostu poczekaj na nowy LT+1.9 .lub 2.0.
    Jak wyjdzie, powinien być i dla twojej konsoli ( na razie faza testów ).

Wczytywanie...

Poleć forum