Przerobka - tak czy nie? Skad gry na NTSC??

danio94ns

Użytkownik
Użytkownik
czesc!

mam problem w ktorym nie oczekuje pomocy technicznej itd tylko poprostu dyskusji i doradzenia z ludzmi ktorzy sa w temacie

kupilem niedawno xboxa 360 slim tyle ze w amerykanskiej wersji ntsc. kupilem taki aby dzialalymi niektore gry ktore nie wychodza na europejskim rynku z mysla przerobienia konsoli i sciagania ich. z konsola byly problemy bo spalil sie zasilacz to trzeba bylo dokupywac to, to tamto. teraz juz wszystko dziala.
tylko nie wiem czy przerabiac. jakos nie ciagnie mnie na 110 % procent do xbl aby grac caly czas na nim. ale fajnie by bylo pograc na nim. pozatym na xbl jest duzo wiecej opcji niz tylko gry. nie mam duzo pieniedzy bo nie jestem pelnoletni. kieszonkowe moje to 50 zl na zachcianki. czyli wyjscia itd. wiec tez nie duzo. w polsce gier na ntsc nie kupie. a pale sprzedawane w naszym kraju w 90 % maja blokade regionowa. mam pala oryginalnego fifa 11, fifa 09, cod mw2, nfs pro street, street fighter iv, nba 2k12, fight night round champion i tc's hawx to dziala tylko sf4 i hawx. skad kupowac mialbym gry? patrzylem na play asia to jednak ceny nie roznia sie od naszych 60-70 $ to wychodzi tak samo praktycznie. moze jakies sprawdzone strony z uzywanymi ntsc zeby mnie nikt nie oszukal? prosilbym zeby ktos mi cos poradzil.
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
Sprzedaj konsole i kup PAL
Za dużo byś musiał kombinować
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Dokładnie jak chcesz to osiągnąć to wydasz więcej niż to warte do tego zrobiłeś głupotę kupując ntsc swoją drogą co to za gry co nie chodzą na PAL ??
 

vitalis

Użytkownik
Użytkownik
Albo weź ją przerób, jakiś czas na XBL pograsz (wcześniej czy później ban na Ciebie spadnie), a gry w necie na RF czy NTSC zawsze ściągniesz.
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Można i tak ale trzeba pamiętać że w większości gry nie będą po Polsku.
 

Ernest Strzelczyk

Użytkownik
Użytkownik
ja mam slima ntsc i nie mam z tym problemu ściągam gry ntsc /RF i wszystko jest ok nie narzekam jedynie muszę kupić zasilacz bo transformator jest ciężki :D a co do gier to wiele gier jest po polsku
 

vitalis

Użytkownik
Użytkownik
Można i tak ale trzeba pamiętać że w większości gry nie będą po Polsku.
'
Język gry się chyba ustawia do języka konsoli, czyli jak będzie miał polski ten "entesce" to będzie miał i gry po polsku.
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Jeśli producent daje w każdej wersji wszystkie języki to tak ale często producenci w wersji dla USA nie zamieszczają wersji Polskiej bo i po co ?
 

Do góry Bottom