1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka trinity rgh.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Matthias, Styczeń 19, 2014.

1. Matthias

Matthias Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam do dyspozycji coolrunera c, taki przewód i urzadzenie ze zdjecia nr 3. Czy to urządzenie to programator? Czego jeszcze potrzebuje do przerobienia xboxa trinity slim? Dostałem to wszystko razem z nieprzerobionym xboxem i potrzebuje go przerobić. Wersja dasha to 2.0.13604.0. Znajomy pomoże mi to lutować itp więc z tym nie będzie problemu. Jakich programów będę potrzebował użyć? Potrzebuje do wieczora odpowiedzi na wszystkie pytania, byłbym wdzięczny jeżeli ktoś mi na nie odpowie :)

Album 2014.01.19 - Hobby - Fotosik.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Kabel lpt wyglada na ten do programowania chipa. Programator usb do odczytu nand. Cr c wystarczy do trinity. Wszystko zrobisz za pomoca jrunner lub autogg

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

4. Matthias

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    okej czyli tym zamiast programatora z 0:37 z tego tutorialu: [TUT] Trinity Slim Reset Glitch Hack W/ TX JR-Programmer - Rev C Coolrunner - YouTube mogę użyć ten programator co mam na zdjęciu nr 3 i za pomocą j-runnera mam robić wszystko tak jak w tym tutorialu? A jak wygląda wersja z aktualizowaniem dasha? czy potem wgrywam jakiś najnowszy po przeróbce czy zostaje ten co mam? Dodam ze xbox będzie chodził z dyskiem 2,5" Samsung HM641JI 640GB.

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie twoj jest inny

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

6. Matthias

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wiem, że jest inny, ale mógłby ktoś podesłać schemat montażu/tutorial do tego co ja mam?

Wczytywanie...

Poleć forum