1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka, USB/HDD itd.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez erboka, Maj 30, 2010.

1. erboka

erboka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam po przerwie,

Dawno się nie odzywałem, kiedyś chyba mogłem pisać wszędzie, jednak teraz coś się chyba zmieniło:)

Mam swojego x360 od jakiegoś czasu, jednak od dawna nie grałem. Chciałbym się dowiedzieć co muszę zrobić aby znów wszystko mi działało jak należy. Z tego co pamiętam to WAVE3 działają jak należy (HAWX). Mam napęd toshiba samsung. Widziałem nowości na forum np. granie z pendriva albo z HDD. Co bym musiał zrobić, jaką przeróbkę, aby znów wszystko działało? Jak sobie poradzić z WAVE4 oraz jakiś soft (chip?) potrzebny jest do odpalania gier z USB albo HDD? Szukałem na forum ale jest zbyt wiele informacji i się niestety nie potrafię odnaleźć tego co potrzeba. Z góry dzięki!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Do odpalania z HDD bez plytki potrzebny bedzie ci jtag, ale musisz miec dasha ponizej lub rownego 7371, konsole sprzed czerwca 2009 i odpowiednia wersje cb. Co do wave to zeby nie patchowac nowszych gier na wave 3 to zaktualizuj iXtreme ( napę) na 1.61 NS.

4. erboka

erboka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuję:)

Czy ciężko się instaluje tego chipa jtag?
    Jak mogę sprawdzić jakiego mam dasha?
    Konsolę mam na pewno sprzed czerwca 2009, jednak nie wiem co to znaczy "cb".
    Czy nadal trzeba mieć odpowiednią płytę główną w PC aby można było aktualizować na 1.61 NS?

Pozdrawiam

5. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
  6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    ixtreme możesz wgrać do każdego napędu, co do XBR tylko do konsoli jak już pisali poniżej 7371

7. erboka

erboka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dashboard mogę znaleźć w danych systemowych? Ostatnia linijka? D2.0.8955.0 to chyba to. Może ktoś potwierdzić? Da się to jakoś downgrade??:)
    Mogę prosić jakiegoś linka to instrukcji jak flashować mojego toshibę-samsung?
    Dzięki.

8. elosiema

elosiema Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Niestety nie da sie downgrade co i mnie denerwuje.Instrukcje masz na forum jak wgrać ix

9. Blackburn

Blackburn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sochaczew
    erboka jak cos to napisz pm ja pomogę,chyba ze jestes z okolic warszawy to moge ci flasha zrobic :)

Wczytywanie...

Poleć forum