1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka vs Legal

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mafol, Lipiec 16, 2010.

1. mafol

mafol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Grudziądz
    Witam wszystkich bardzo serdecznie! :)

Założyłem ten temat z powodu mojej bardzo trudnej decyzji, myślę, że wiele osób ma ten sam problem.

A więc przejdźmy do rzeczy:

Chciałbym się zapytać was - doświadczonych graczy.

Mam konsolkę Xbox 360 Arcade - przerobiony.
    Jestem fanem Gier Multiplayer, a wiadomo, że na przerobionej konsoli dostane bana.

a więc, Czy gracze grający legalnie wolą mieć mało gier i grac Multiplayer czy może wolelibyście przerobić i grać we wszystkie gry.

Chce sobie kupić nowego Xboxa z myślą o Multiplayerze ale nie wiem czy teraz warto.

Chciałbym się zapytać poprostu czy nie żałujecie? :) i czy fajnie gra się Multiplayer :)?

Liczę na szybką odpowiedź.

pozdrawiam. MafoL!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Gryzek

Gryzek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krobia
  4. maclogan76

maclogan76 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    WSZĘDZIE
    Jak dla mnie to najlepiej jest przerobić . Grasz w najnowsze gry tydzień lub dwa przed premierą za cenę pustej płyty DL . Multiplayer nie jest zły ( po przeróbce korzystaj z XBL ile się da ) a po zbanowaniu i tak nic nie tracisz oprócz zablokowania korzystania z XBL czyli gry online , pobierania dem i innych zbędnych pierdół . Po zbanowaniu konsolę możesz ewentualnie sprzedać , dołożyć parę złotych i kupic nową jeśli będziesz chciał grać online .

5. Mikolak

Mikolak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gliwice
    Ja jestem za legalem, bo bez gry online tylko 50% potencjału X'a jest używane.
    Przechodzenie samemu każdej gry prędzej czy później robi się monotonne.
    Nie muszę marnować czasu na nagrywanie płytek i kombinowanie ze wszystkimi Wave'ami czy co.
    Tymbardziej, że dobre gry można upolować za cenę 2 wspomnianych płyt.
    Poza tym lubię grać w spokoju że nikt mnie nie zbanuje, i ze świadomością że zapłaciłem developerom za ich pracę.
    Ja na ich miejscu też nie chciałbym pracować za darmo.

Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe ;)

6. swisteek

swisteek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Derry,Ireland
    Ja kupiłem X'a kilka tygodni temu i mój kolega mógłby mi za free przerobić, ale nie chce...
    Lepiej mieć mniej gier, ale za to legalnych, grać online i gwarancje posiadać.
    Fayowo sie gra na XBL. ;D

7. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Ja jestem za legalnym...
    Wole wydać kasę na xbox live gold i "kacić" MW2, a gdy mi zostanie troszke kaski kupię nowe gry :)
    W dodatku kupuje gry używane w dobrym stanie i nie wychodzi to drogo, a więc po co bawić się o bany itp.
    Dodam też że jestem FANEM gry multiplayer, według mnie gra bez mutliplayera nie ma sensu!

8. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    duzo gier nie posiada opcji multi a sa kozackie offline. ale to juz kwestia wyboru, jesli uwazasz ze granie online jest bardziej interesujace niz tylko offline to nie przerabiaj i kupuj oryginalki.

9. Marcino

Marcino Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    skoro lubisz gre multi = online, no to musisz sie liczyc z tym ze predzej czy pozniej wylapiesz banana za przerobiona konsole,
    a jesli nie masz lepszych pomyslow na wydawanie kasy to mozesz placic po 200zl za gre,
    multi zawsze mozesz pograc z kumplami, wystarczy ze kupisz 2 pada lub ktos przyniesie swoj~^ mnie osobiscie bardziej podoba sie taka opcja bo nie wyobrazam sobie placic tyle kasy aby troche pograc -.- a tak to plyta 5zl i troche zuzytego pradu i mamy te sama gre, z mozliwoscia gry online do czasu banana.(nie gram online)

10. dodo121_PL

dodo121_PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Legal, spokojnie na gwarancji, bez strachu gram.

11. mk1981

mk1981 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    decyzja jest bardzo prosta...wszystko jak zwykle kreci się wokół kasy.. jeśli masz jej sporo to nie przerabiaj, jeśli mało to trudno - musisz się liczyć z tym ze gry niestety są dość drogie, no chyba ze będziesz kupował używki ( co nie jest głupim rozwiązaniem) lub będziesz miał kilka favourite tytułów i na tym koniec. zatem jak widać ciężko jednoznacznie się wypowiedzieć na ten temat - za dużo zmiennych.

12. mk1981

mk1981 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ...a dodając bo zapomniałem - każde rozwiązanie ma plusy i minusy :)

13. tomiq2

tomiq2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Knurów
  14. SaintaSPL

SaintaSPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Sandomierz
    Ja za legalem jestem;P Przynajmniej do live dostęp jest;] No chyba , że.. kiedyś wyłączął live do x360 to zrobie freeboota lub coś w tym stylu:D

15. maniak1994

maniak1994 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Daleko stąd.
    To i ja się rozpisze :)

Jestem za legalem ,miałem przerabiac konsole w czerwcu na LT , lecz się romyśliłem, następnie miałem propozycje przerobki na 1.61 za free... To zrezygnowalem i zakupilem kilka tytułów ;)

MIN.
    Assasic Creed
    Call of duty Modern Warfare 2
    Fifa 09
    GTA 4

Te tytuły świetnie się prezentują na półce :) Zwsze jest ta "satysfakcja" ,że zaplacileś za fajnową gierka :)

A po 2 ... Czasami lubie pograc na XBL , a szczególnie jak wychodzi w Jesieni do Polski ;)

16. Mikolak

Mikolak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gliwice
    Nie rozumiem ludzi którzy mówią że gry są za drogie.
    Moja zasada jest taka - jak cię stać na Xboxa, to cię stać na gry, chociażby te najtańsze używane.

17. Kuba 2255

Kuba 2255 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ja tam jestem z orginałami,Mam gwarancję,a gry można kupowac trochę po premierze albo używane.Na live luzik ;D

18. xRazor

xRazor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łomża
    Nie przerabiam - nie kradne.

19. Marcino

Marcino Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    to zrozum ze nie wszyscy ktorzy kupuja pudla sa jakimis maniakami i graja po 10h dziennie, jak np. ja, kupilem pudlo i wiedzialem ze od razu je przerobie gdyz orignalne gry nie sa mi potrzebne, a z xbl i tak nie korzystam.
    po co ktos ma wydac 200zl na gre w ktora zagra 1-2 razy w tygodniu ?
    lub poprostu wolic wydac pieniadze na kobiete lub mnostwo ciekawszych rzeczy -.-
    e; co do najtanszych uzywanych -> te tansze to zwykle starsze gry, wiec jak ktos chce pograc w nowe to musi zabulic albo miec przerobione pudlo i wydac jedynie 5zl na plyte.

20. Kuba 2255

Kuba 2255 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Tak,bo najlepiej wmawiać sobie że gra kosztuje 200zł i okradać wydawców,nie??

21. Minosden

Minosden Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Suchedniów
    Mam Legala - nie mam gier online ani XBL (zamierzam kupić) ale jestem za LEGALEM

Wczytywanie...

Poleć forum