1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka w domu ? ?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez gilu321, Sierpień 26, 2011.

1. gilu321

gilu321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam posiadam xboxa360 premium. Miałem w nim LT+ ale pewnego dnia zaktualizował się i nie mogłem odpalać piratów. Dowiedziałem się że nowy dash skasował przeróbkę.
    Czy mogę go teraz przerobić w domu jeśli tak to jak ??

Co zrobić aby znów dopalać kopie zapasowe ??

http://allegro.pl/xbox-360-jtag-freeboot-najnowszy-dash-bcm-i1780823875.html
    znalazłem coś takiego co to jest ten jtag ?? Jak go wgrać??

proszę o odp
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
  4. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    pewnie ze mozesz tuorial masz na forum musisz konsole rozkrecic i troszke wiedzy i umiejetnosci jak sie za bardzo nie znasz lepiej oddaj na serwi okolo 80zl i nie musisz nic robic. i najnowsze lt 1.91 bedziesz mogl grac jak kiedys

5. gilu321

gilu321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a jak z tym jtag ?

a i co to jest freebot
    jest jakiś sposób bez rozkręcana konsoli ?

6. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    nie ma sposobu bez rozkrecena. musisz rozkrecic wyjac naped i podlaczyc do kompa. jtag jest na starsze konsole przewaznie falcony. i konsola musi miec ponizej 9191 dasha jakiegos 7xxx i troszke lutowania jest. a jtag to bardzo fajna sprawa i nie mozesz na jtag grac na live bo jest odrazu ban

7. wksgru

wksgru Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Jtag nie jest przeznaczony tylko na starsze konsole ja mam jaspera z jtag do zrobienia jtag musisz miec niski kerner bo te nowe blokuja (ogulnie chodzi tutaj o wersje dasha )
    a co do zrobienia przerubki zamemu w domu jest taka mozliwosc jesli masz sprzet i jakies pojecie na temat xbox 360 a do zrobie przerubki jest ci potrzebny xbox 360 xtractor albo inny ale to kosz ok 250 zł dobr chipset na płycie głównej tak samo jak do wykonania jtag a jesli masz napet banqu to mozesz wykonac przerubke przez kabel sata z tym nie ma duzo problemów pozdrawiam przepraszam za błedy :)

Wczytywanie...

Poleć forum