1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka w Stargardzie Szczecińskim

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez mklewy, Wrzesień 15, 2011.

1. mklewy

mklewy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam
    Mam taki problem posiadam konsole z wgranym LT+ (konsola z 2008r). Nie wgrywałem nowego dasha który usuwa przeróbkę.
    Czy jest ktoś na forum lub ktoś zna taką osobę ze Stargardu, kto może mi przerobić konsole na LT 19.2 (ten najnowszy na tą chwilę) za jakąś logiczną cenę, bo 100zł za przeróbkę w cosmogames to trochę zbyt wygórowane cena zwłaszcza że za chwilę wyjdzie LT 2.0 i znów będzie trzeba przerabiać.

Proszę o pomoc
    Pozdrawiam
    mklewy

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa