1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PRZERÓBKA - WAŻNE!! Wejdź!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez chmuri, Luty 5, 2010.

1. chmuri

chmuri Banned Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    Po pierwsze i niezaprzeczalne jak masz kasę i stać cie w razie bana na kupno 2 konsoli a nie chcesz wydawać na gierki przerabiaj i graj w live ile dusza zapragnie!

Przestańcie pisać pytania w stylu:

"Jeśli przerobiłem:
    -(rozumiesz jeden z drugim :p PRZEROBIŁEM = DOSTANE BANA prędzej czy później ale dostane!!!!) i chciałem sie dowiedzieć czy jak odepnę od neta, pogram sobie na piratach, dołączę dysk 250 giga z piratami,
    a na koniec włożę oryginał i zacznę grać live to nie dostane bana?... N I E !

Niczego juz sie nie dowiesz bo takie kombinacje robisz na własną rękę.

Nie mam nic do ludzi przerabiających konsole , dla mnie to jest po prostu wybór ale przestańcie kombinować i płakać później że macie BANA bo mnie to po prostu rozbraja.

Nie interesuje mnie czy dostałeś od rodziców konsole czy kupiłeś sobie za kieszonkowe i tak dostaniesz BANA jak będziesz grał xblive prędzej czy później na przerobionej konsoli...

Nie masz bana??:yeye:

to należysz do szczęśliwców którzy nie dostali i tyle.:D

Ale błagam was nie płaczcie z powodu że dostałeś coś co jest nieuniknione , że przez kilka lat grałeś online w gry i płaciłeś tylko za live a za gry 10 razy mniej niż ci którzy nie przerabiają konsole.

Jeszcze raz powtarzam chcesz przerobić, ok ja nie jestem po to by prawić morały i sam nie jestem święty ale nie proszę ciebie "młody" , przyszły lub obecny xbox maniaku bądź odpowiedzialny i jeśli robisz coś co niekonieczne jest legalne nie pisz mi na forum że ci dali bana i nie złość się na zasady i ceny na które ja nie mam wpływu a skłoniły ciebie do przeróbki konsoli...

Może jestem za stary na to ale po prostu zacznijcie myśleć "dojrzale" i odpowiedzialnie bo po niektórych postach widzę że nawet na taką zabawkę jak Xbox nie zasługują co po niektórzy....

Pozdrawiam i mam nadzieje że choć część "dojrzałych" użytkowników zrozumie moją wypowiedź.

P.S.

To tylko moja obiektywna opinia!!

//Moderated by #sloniu!

2. Lotnik421 Xbox One

3. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    exactly,
    W poludnie przykleje to i bedzie mala zmiana regulaminu. Popieram

4. bzyczq

bzyczq Użytkownik Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    pięknie napisane :)
    nie no racja, również proponuje przykleić ale do tematu dla świeżaków... no i lekka zmiana regulaminu też troszkę by pomogła w postach "czy dostane bana (...)" itp. :D

1 osoba to lubi.
  5. Predator2000

Predator2000 Banned

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Każdy kto przerabia wie po co to robi. Wg mnie twój post jest nie na miejscu. Przeróbka=gry za 10zł+brak XBL co tu więcej pisać i się wymądrzać.

5 użytkowników lubi ten post.
  6. sloniu

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Każdy wie po co to robi? Zgadzam się - granie na piratach... Czytaj ze zrozumieniem, ludzie nie liczą się z KONSEKWENCJAMI przeróbki i to jest żenujące. Później niektórzy płaczą na forum że to wina c4evy że on im dał demoniczny FW... Jeden chciał zgłosić sprawę że mu soft zły dali... (pfff :whistle:)

Przyklejam i tuninguje ;0!

1 osoba to lubi.
  7. deffc0n

deffc0n Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    -==P0LAND==-
    Temat nic nowego nie wnosi kazdy wie co robi i ponosi sam ryzyko ;)

3 użytkowników lubi ten post.
  8. koziolek10

koziolek10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy konsola może być zbanowana jeżeli nie podłączyłem jej do neta?. Dzwoniłem do MS i pani powiedziała że konsola przerabiana i bana dostaje:/. Skąd niby ona to wie?

9. Dlugin2

Dlugin2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wexford ( Irlandia)
    Nie ma takiej opcji.

1 osoba to lubi.
  10. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Wie, bo już info o banie zostało przesłane tak jakby. W chwili podłączenia się do neta dowiesz się o tym fizycznie :p

11. snupson

snupson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łódź
    Według mnie bardzo dobrze napisane. Sam mam przerobioną konsolkę, lecz nie zaznała ona nigdy przyjemności zetknięcia się z jakimkolwiek kablem do internetu. W przeciwnym razie użytkowniku kiedy masz przerobioną, grasz live i dostajesz BANA - PRETENSJE MOŻESZ MIEĆ TYLKO DO SIEBIE :)

1 osoba to lubi.
  12. ms_crew

ms_crew Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Moja takze kabla od neta nie widziala. Ale ja robiac iXtreme liczylem sie z tym ze nie bede gral OnLine.
    Pozdrawiam

13. Malez

Malez Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gryfino
    Koziolek10
    To Są Tajne Zródła Microsoftu

NAJLEPIEJ NIE PRZERABIAJ KONSOLI BO SIE NIE OPLYLA

14. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    A co drogi kolego powiesz o ludziach który kupili przerbioną(bo kolega sprzedawał, bo tasza bo cokolwiek), ale nie korzystali z przeróbki, kupowali oryginały i wiernie płacili abonament?
    Bo ja właśnie należe do tej grupy.Kupięłm xboxa przerobionego, bo było sprzedawca mieszkał niedaleko, sprzedawał taniej niż na allegro więc kupiłem.Do tego zakupiłem Fallouta 3 i GTA 4 oryginałki.I co? 3 miechy później - ban.Gdyby nie on, dalej kupowałbym oryginały i wspierał twórców.Ale jeśli M$ to przeszkadza to przepraszam będę piracił.

15. maciek360

maciek360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Olszany
    Mam przerobioną konsolę, nie podłączam do live'a i za jakieś pół roku chcę kupić nową, przenieść profil i nie przerabiać, ale grać na oryginałach i na live'ie.
    Czy oprócz niezgodności miejsca zamieszkania z IP mogę wtedy dostać bana za to, że kiedyś grałem na przerobionej? Jakieś logi czy coś się nie przeniosą razem z profilem?

16. sloniu

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Hmmm, ciekawy tok rozumowania... Inny taki.

Tylko, że przerobiłeś to przerobiłeś. Kupiłeś przerobioną to masz przerobioną. To nasz problem że kupiłeś przerobioną? Może lepiej było się pofatygować gdzieś dalej (nie obchodzi mnie czy to 100 czy 300 km) i mieć nieprzerobioną. Przez własne... hmm? Lenistwo? Masz przerobioną więc liczysz się z banem człowieku, to nie jest trudna filozofia platonska tylko prosta jak drut.

Co Ty, łaskę komuś robisz że kupujesz oryginały? I co mamy teraz za Tobą wołać "przepraszamy, M$ niesłusznie Cię zbanował!! Kupuj oryginały blagam!"... Nie mój interes,

przerobiłeś (iX) to liczysz się z banem. Kupiłeś przerobioną - liczysz się z banem...

17. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

Dokładnie!

18. t0mi_kg

t0mi_kg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kołobrzeg
    Panowie/Panie(jesli tutaj są :) ) może i jestem "świeżak" ale swoje lata mam itd i uważam, że nie ma co sie przejmować i niepotrzebnie irytować takimi postami o bany itd. to było jest i zawsze będzie... :) Osobiście uważam, że każdy zna konsekwencje kupowania konsol przerabianych.
    Jeżeli ktoś chce grać offline, to już jego sprawa czy wybierze piraty czy nie(to juz kwestie etyczne czyt. okradanie firm itd) ale jak ktoś kupuje przerobioną i pyta czy może grac online to śmiech na sali jak potem łapie bana :)
    To tak jak kiedys z PS2, wiadomo bylo ze pierwsze przeróbki niszczyly laser i kupowalo sie z 3mies gwarancją serwisową, a potem sie płakało ze laser is dead hehe :)
    Ogólnie uważam że ceny gier w Polsce i tak są troche za wysokie, tutaj kłania się cały marketing...przez co większosc rzuca się na przeróbki, ale to też nikogo nie usprawiedliwia....Kto uważa, że kopie gier to ZŁO, chce grac online, zawsze moze zainwestowac w 1 gre, pograc, wymienic sie na inną gre z kimś(jest wiele takich portali z wymianą) i wtedy nie placi się 200zl a np. 30zł za nowy tytuł.

Przy okazji spytam, czy waszym zdaniem to możliwe żeby ktoś grał 2 miesiace od czasu do czasu live na kopiach i nie załapał bana? Bo taka konsola do mnie niby niezbanowana idzie, ale sie w sumie zastanawiam czy to realne... I czy jeśli dostaje się bana na live to od razu banuje sie dysk, czy na jakiej to zasadzie działa?

Jeżeli kogoś powyższe pytanie zirytowało, to ciach niepotrzebne wyciąć i tyle :) bezkonfliktowo :)

19. dererere

dererere Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    cieszcie) sie że tylko ban za to jest. a pozatym jak nie uzywaliscie często netu w xboxie z obawy przed banem to ban i tak nic wam nie robi i tak nie graliście live:)
    a jak juz musicie wchodzic na przerobionej do netu to zgrajcie sobie profil nowy xboxlive bez saveow i niczego taki na ktorym nie gracie na karte pamieci i wylączcie dysk. jak dostaniecie bana =to najwyżej uszkodzą wam profil ktory zawsze mozna zrekonstruowac

20. arczi1985

arczi1985 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    mieście
    Przerobienie to kwestia dyskusji. Ja osobiscie nie jestem zwolennikiem przerobek, nigdy nic dobrego nie przynosza dla sprzetu. Wczesniej gralem na PS1 i PS2, od niedawna mam xboxa premium i nie zamierzam go w ogole przerabiac. Nie sztuka jest kupic konsole, tylko sztuka jest potrafic sie zaopatrywac w gry.

21. chmuri

chmuri Banned Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    mieć nie przerobioną konsolę;) nie no Antenelles tym pytaniem to mnie troszeczkę rozczarowałeś.... pytanie do starych ludzi czy opłaca się dla zleniwiałej młodzieży robić cały kompletny podręcznik do przerabiania konsoli skoro to jest na forum wszystko tylko nikomu się nie chce czytać i zadaje tryliard pytań takich samych nawet nie myśląc o opcji szukaj i czytania tematów które mają kilkanaście stron (teraz chciałbym zobaczyć posta niżej że mi się nie chce czytać ale bym wtedy BANA dał .Ddrazu nawet nie pytał kto co gdzie jak i za ile).Widzę jakieś touturiale na forum ale po co to mam czytać skoro nie przerabiam konsoli, chociaż z drugiej strony dla samej mojej technicznej ciekawości bym się pobawił na jakimś Xboxie ;) Qrcze nie wiem czy ja jestem ślepy czy już ta dzisiejsza młodzież ma tak sprane mózgi od informacji że nawet nie jest wstanie niczego sama znaleźć.Tak się zastanawiam można napisać kompletny przewodnik po Xboxie na temat przeróbek, umieścić go na głównej stronie a jak ktoś zada pytanie na które odpowiedz jest w podręczniku dostaje z automatu bana?
    Przepraszam użytkownika Antenelles że na ciebie padło ale myślałem że tutaj nikt nie napisze akurat takich rzeczy nie zapyta, wiem że jesteś Świeżak możesz nie wiedzieć wszystkiego bla bla bla ale moim zdaniem popełniłeś małe "fo pa" ( jakbyś ktoś nie wiedział znaczenia to podaje info: http://pl.wikipedia.org/wiki/Gafa)

Wczytywanie...

Poleć forum