1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka X360 Slim E Stingray

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Bartq, Czerwiec 6, 2015.

1. Bartq

Bartq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam okazję tanio kupić Xbox'a wymienionego w tytule. Chciałbym zapytać czy da się go przerobić domowym sposobem (mam na myśli LT) tak jak poprzednie wersje X360 Slim ? Podobno to te same bebechy a konsole różnią się obudową i chłodzeniem. Ewentualnie jeśli istnieje możliwość przeróbki, to czy muszę przed zakupem na coś zwrócić uwagę czy wszystkie się nadają ?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Nie każdego Xboxa da się przerobić, musisz podać datę produkcji. A nawet jeśli się da to nie jest to takie proste, a w serwisie koszt 200-250zl jeśli chodzi o LT.

4. Bartq

Bartq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A czy istnieje inna opcja przeróbki poza LT ? Którą również można wykonać w domu ?

5. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    RGH, ale to też dla laika nie jest łatwe.

6. Slawek Słowik

Slawek Słowik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    nie i RGH jest drogie a koszt LTU tak jak pisalem 250 zł i odpuść sobie z ta konsolą jak już to kupować do sierpnia 2011 rok bo za Lt 3.0 zaplacisz 70-100 zł a nie 250 jak chcesz to bierz to cię wyniesie ten xbox pewnie razem z 500-600 zł :)

takiej jak ja okazji ja trafiłem to napewno nie masz

Ostatnio edytowane przez moderatora: Czerwiec 7, 2015
  7. Bartq

Bartq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam okazję kupić nową konsolę za 300 zł, tylko dlatego, że to nietrafiony prezent komunijny. Miałem jednego Xboxa, najgorszą wersję jaka tylko była i tyle pieniędzy w to zostało wpakowane, że teraz więcej niż te 300 nie poświęcę. Skoro nie da się sflashować domowym sposobem jak tamte stare Xboxy Fat to trudno. Może ktoś inny się skusi. Pozdrawiam i dzięki Panowie za odpowiedzi.

8. Slawek Słowik

Slawek Słowik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ja dałem za swojego z maja 2011 roku 220 zł + nigdy nie otwierany bez żadnych rysek z zasilaczem kablem AV nowym wszystkie papiery pudełko jak nowe + trzema grami i wydam 70 zł na przeróbkę to mam za 300 zł konsolę przerobioną chociaż narazie nie przerabiam wole kupić dysk większy dysk i 2 gry za darmo w miesiącu pobrać. Na twoim miejscu się totalnie nie opłaca 300 konsola + przeróbka 250 zł i jeszcze będziesz musiał dysk dokupić to masz koszt koło 700 zł.Jeżeli chcesz to ci mogę podesłać namiary na te konsole co ja kupiłem może jeszcze uda ci się kupić za 220 zł coś bo ta osoba sprowadza te konsole z Niemiec .Jak coś pisz pw

żadne konsole E nie dość że są brzydkie to koszt przeróbki taki wysoki że drugą konsole za to kupisz co przeróbka do niej kosztuje także odradzam

ok będe edytować

Ostatnia edycja: Czerwiec 7, 2015
Wczytywanie...

Poleć forum