1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka X360 Slim

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez LoQtiN, Wrzesień 18, 2013.

1. LoQtiN

LoQtiN Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam,

posiadam konsolę Xbox 360 Slim wyprodukowaną 24 sierpnia 2012 roku. Z tego wynika, że w grę wchodzi RGH lub LTU. Z powodum, że zależy mi na Live wybrałem LTU. Polecicie mi jakiś polski sklep gdzie zakupię to całe LTU?

Z góry dzięki,
    LoQ.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1121
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Dział Giełda/Usługi.

Pisane na SGS+ w tapatalk 4.

4. szymek931994

szymek931994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To nie są cukierki i nie kupisz LT w sklepie. To nie jest jakaś tam dostawka do konsoli tylko zmiana oprogramowania napędu (mówiąc tak żebyś zrozumiał polega to mniej więcej na tym samym jak wgrywanie programu na pc'ta tylko że żeby go wgrać musiałbyś rozebrać pół komputera więc jeśli nie miałeś lutownicy w ręce) lepiej nie robić tego samemu i szukać flasha na allegro. Zależy z jakiej części polski jesteś najlepiej wybrać gdzieś blisko siebie.

Wczytywanie...

Poleć forum