1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka X'a

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez critical, Styczeń 11, 2012.

1. critical

critical Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nowa Ruda
    Witam!

Niedawno zakupiłem Xboxa i nie za dużo wiem na ten temat, więc:
    1.Posiadam X'a 360 Slim 250GB z lutego 2011. Czy istnieje możliwośc wgrania na niego LT 3.0? Sprawdzałem przeróbki na allegro i u jednego gościa pisało, że na slimach LT 3.0 jest nie możliwe, tylko 2.0, czy to prawda?
    2.Jaka jest lepsza przeróbka LT,RGH czy JTAG?

Teraz nie zależy mi na tym, żeby grac online, więc z tego co czytam lepszą opcją jest RGH, ale czy w przyszłości gdybym zmienił zdanie to dałoby rade wgrać np. LT lub coś innego, żeby można było śmigać po necie?

Dziękuję i Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    1.Nie da sie przerobic na 3.0 bo go jeszcze na slima nie ma
    2.Musialbys zdemontoac chip iwgrac lt zeby grac online

4. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    1. Na Slimy jeszcze nie ma LT+3.0 ale będzie najbliższym czasie... narazie jest tylko 2.0 ale nie warto wgrywać teraz 2.0
    2. Najlepsza jest RGH, ale wtedy gra się bez płyt, grasz z dysku... :D Lecz ta przeróbka jest cholernie droga...!

5. critical

critical Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nowa Ruda
    Ok, dzięki za odpowiedzi. A czy wiadomo już mniejwięcej kiedy ma wyjść 3.0 na slim? Czyli najlepszym rozwiązaniem będzie teraz wgranie lt 2.0, czytałem kilka razy poradnik jak wgrać samemu ponieważ wydaję się dosyć prosty, ale żeby to zrobić to trzeba mieć jakiś klucz, a nie bardzo rozumiem jak go zdobyć?Wgranie lt kosztuje 49zł, więc lepiej chyba przejść się do komputerowego i zostawić, niż samemu zrobić?

6. Patryk Jaworski

Patryk Jaworski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    @ up
    Klucz wyciągasz ze stockowego FW swojen nagrywarki

Wczytywanie...

Poleć forum