1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka XB Slim

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez patrykUS, Listopad 11, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. patrykUS

patrykUS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kętrzyn
    Witajcie. Potrzebuję pomocy w kwestii przeróbki mojej slimki, chodzi mi o LT 3.0. Potrzebuję pomocy, bo ostatnia moja konsola przerobiona miała lt1.9 i od tamtego czasu wiele się zmieniło... A więc napiszę może w podpunktach:
    1. Jaką nagrywarkę kupić? Wiem, że chodzi o ihas'a ale jest mnóstwo ofert na allegro... są za 60-, i są za 200-, z jakimś oprogramowaniem i jednym słowem pogubiłem się i zgłupiałem jednakowo.
    2. Czy nagrywanie gier różni się w stosunku do nagrywania za czasów lt1.9 ? Mianowicie obraz przez abgx i wypalamy.

Może na chwilę obecną wystarczy. Z góry dziękuje za każdą pomoc :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Liteon Ihas rev b . Co do nagrywania skan abgx360 na ustawieniu autofix level 3 i nagrać.

1 osoba to lubi.
  4. pocinas

pocinas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Południowo-Zachodnia Anglia
    Są Ihasy 124 Rev. B ale fakt kosztują od 160zł w górę, są ihasy 124 inne od 68zl w górę , różnica jest taka że w Rev.B możesz na stałe zmienić Firmware w nagrywarce pod daną firmę płyty, zaś te z inną Rewizją nie wgrasz innego FW, ale przed nagraniem gry trzeba użyć aplikacji Burner Max Payload 0.15. Zaś w Rev. B nie używamy aplikacji tylko od razu wypalamy grę.

1 osoba to lubi.
  5. patrykUS

patrykUS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kętrzyn
    No właśnie czyli lepiej wydać trochę więcej, a spać spokojnie. A nie orientuje się ktoś jak jest teraz z przeróbką slimki? Płaci się tylko za wgranie LT do napędu (koszt ok.100-,) czy to trochę głębsza sprawa?

6. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1105
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jeśli slimka z datą do 08.2011 i napędem 16d4s to max 100zł (cięcie ścieżki albo drill) - jeśli się mylę proszę mnie poprawić :D
    Jeśli slimka z datą po 08.2011 i napędem 16d5s to 220-300zł (trzeba zrobić RGH, i wymienić PCB napędu)

7. dudi2000

dudi2000 Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bieruń
    ja mam rev. D ihasa za 60zł i wszystko śmiaga dobrze:) Polecam

8. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia: