1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka Xbox 360 Arcade.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Bartek09061996, Listopad 20, 2011.

1. Bartek09061996

Bartek09061996 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam. Chcę przerobić swojego xbox'a 360. Sam nie chcę próbować, ponieważ nie umiem i nie chcę czegoś zepsuć. Znacie jakiś dobry serwis lub kogoś kto się tym zajmuje ? Chodzi mi o sprawdzonych ludzi, żeby konsola nie zaginęła:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. tyles116

tyles116 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lipno
  4. tomciopaluch222

tomciopaluch222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  5. Jeriss

Jeriss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    @tomcio
    A czy u Niego jest możliwość przeróbki właśnie w Krakowie czy tylko Wieliczka? Bo widzę cena nieduża a i jeszcze pozytywna opinia ^^

6. tomciopaluch222

tomciopaluch222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    nie wiem..w aukcji masz numer gg do niego.. ja z nim wlasnie tak sie kontaktowalem.. wsiadlem w auto i pojechalem,, a dokladnie mieszka kolo wieliczki ( w pawlikowicach) i mimo mlodego wieku ma leb na karku i zna sie super na temacie... Polecam go kazdemu jak mam mozliwosc bo chlopak mlody i nie ciagnie od rodzicow a chce zarobic :) ,, zagadajdo niego na gg ..

Wczytywanie...

Poleć forum