1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka xbox 360 ( koniec sierpnia )

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sebazgr, Styczeń 6, 2013.

1. sebazgr

sebazgr Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie , chciałbym się spytać czy istnieje już możliwość przerobienia konsoli z końca sierpnia ( 29 sierpień 2011 r ) . Jeśli istnieje taka możliwość to w jaki sposób to się odbywa , chodzi mi głównie czy trzeba koniecznie grzebać w napędzie czy tylko wystarczy jakąś specjalną płytą to zaprogramować .

2. Lotnik421 Xbox One

3. kordyll

kordyll Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    da się albo rgh albo napęd

4. sebazgr

sebazgr Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A czy jest możliwość abym to sam ją sobie przerobił , czy taka przeróbka jest trudna ?

5. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Odp: Przeróbka xbox 360 ( koniec sierpnia )

Jesli chcesz przerobic na lt to jest pewnie chip winbond, wiec aby go odblokowac musisz zrobil drill w chipie, co jest raczej trudne jak robisz to pierwszy raz, troche za głęboko i masz po pcb.
    Jesli rgh to wyjdzie ci drożej, akup sprzetu potrzebnego na to niz oddać komuś, wiec na jedna konsole sie nie oplaca.
    Najlepiej oddaj komuś pewnemu :)

Wysyłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  6. sebazgr

sebazgr Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzisiaj przeszedłem się po 4 salonach zajmujących się serwisem (między innymi też przeróbką ) xbox . Każdy pytał się o datę i w każdym serwisie słyszałem to samo " Jeżeli konsola jest z 2011 r nie damy rady jej przerobić " . Czy to tylko u mnie w mieście jeszcze nie ma takiej możliwości , czy ogólnie mojej konsoli wyprodukowanej 29 sierpnia 2011 nie da się przerobić .

7. mateusz89x

mateusz89x Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja posiadam konsole z kwietnia 2011 i przerobiona zostala bez problemu

8. Xadereq

Xadereq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    U Ciebie w mieście. Najprawdopodobniej masz d5s więc flash napędu odpada, tylko RGH zostaje.

Wczytywanie...

Poleć forum