1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka - xbox 360 - micros

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez sloniu, Styczeń 14, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie przerabiam. Nie kradnę.

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=D9y2wZwW6JY&feature=player_embedded#[/YOUTUBE]

YouTube - Kanal von NPNKX360

2. Lotnik421 Xbox One

3. Macek

Macek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    to niech wyjdą na przeciw, zrobią pierwszy krok, niech spuszcza z cen, jeżeli gry będą tańsze to wiadomo że więcej ludzi będzie je kupować. Tak wielce przejmują się rynkiem gier i że to wszystko niby jest dla dobra nas wszystkich, a tak naprawdę wkurza ich to że przerabiamy konsole bo im mniej do portfela wpada. nie mówię, że jestem za piractwem, ale irytują mnie takie kampanie. przyznam szczerze, że nie stać mnie na kupno nowych gier, ale jeżeli gry były by tańsze to na pewno co jakiś czas skusił bym się na kupno(nie mówię że zrezygnuje całkiem z piractwa, ale co jakiś czas gierkę nową można kupić), a nie kupowanie gier z przed 10 laty za 30 zł.
    W Anglii żeby kupić sobie NOWĄ grę wystarczy popracować pare godzin, w polsce trzeba pracować przez tydzień. w UK są też specjalne punkty gdzie można zamienić się grami, przykładowo przejdziesz AC II przychodzisz i zamieniasz na dodatki do GTA

4. Respev

Respev Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ~Kraków
    Ktoś z CD Projekt tam powiedział, że przez piractwo rosną koszty gier - ooo, to dlaczego na PS3 nie ma piractwa, a gry kosztują tyle samo co na xboksie?

5. Kuzarek

Kuzarek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów wlkp.
    Nawet gdyby nie było piractwa to i tak producenci gier chcieli by więcej zarobić wiec cena była by raczej taka sama jak teraz

6. marcin_87

marcin_87 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    :ban dla buraka!!

co do tematu to:
    w glownej mierze do piractwa przyczynia sie to, ze nie kazdego stac na utrzymanie mieszkania, samochodu czy rodziny i jeszcze wydania 200pln na gre, wszyscy którzy tak stanowczo brzydza sie piractwem sa albo bachorami bogatych rodziców albo maja naprawde dobrze płatne prace. Ja tam nie mam wyrzutów sumienia nikomu od miski nie zabieram i tak bym nie kupił oryginalnej gierki na jakas konsole za ponad 200zeta wiec i tak by na mnie nie zarobili

7. vagner

vagner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Respev trafłne spostrzezenie, ale poza tym co zasugerował Kuzarek, to pozostaje fakt że gry Oryginalne na XBOXa sprzedają się w większych nakładach niż na ps3, dodać do tego piractwo na maszynę MS i wszystko się wyrównuje.

Ktoś pierwszy musi zacząć, albo ludzie zaczną kupować oryginały a wydawcy zaczną powoli obiżać ceny. Albo to dystrybutorzy pierwsi zejdą z cen, licząc że popyt wzrośnie. Problem w tym że ta druga opcja jest bardziej ryzykowna, ponieważ gdy gry stanieją, a poziom piractwa i tak nie zniknie to cała branża elektronicznej rozrywki w Polsce legnie. Tak więc wydawcy geir na tak ryzykowny krok się nie podejmą i to my musimy przejąć inicjatywę.

8. sloniu

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    hahaha

Taka akcja zawsze się pojawi... Nie do wiary, że ktoś liczy na taki nawrót sytuacji. Piractwo jest, było a czy będzie - nie wiem... Sam nie kupuje gier na PC bo dla mnie to już szkoda kasy. Robią gry dla samego zysku... Tylko 5-6 tytułów godnych uwagi...

Przykład:
    The Sabouteur - fajna gra... Przez pierwszą godzine... A płacimy po 215...

Ja mam 10 gier i się nimi wymieniam. Starczy.

9. nowas89

nowas89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    ZgN
    piractwo było i będzie, " niszczenie rynku gier" jak chcesz kupuj i wspieraj M$ jeśli Cie stać i nie narzucaj innym co mają robić^^

zazdroszcze

10. ms_crew

ms_crew Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ceny gier nigdy nie spadna. Oni nie rozumieja tego ze jak gra kosztuje 200 zl to kupi ja co 30-ty polak a jak gra by kosztowala 80 zl to kupil by ja co 5-ty. Niestety chodzi tu o to ze zbyt malo zarabiamy a ceny sa zbyt wysokie. Jak ktos juz napisal np w UK jest inaczej. Przykladowe ceny

Xbox 360 Elite - ok200 £
    Pad bezprzewodowy - 25 £
    jakas gra nowosc - 45 £

A ja zarabialem 5£/h wiec latwo policzyc ze po tygodniu pracy mogelm miec konsole. A w Polsce to po tgodniu to gry sobie nie kupie (mowie o polaku zarabiajacym 1317 zl brutto)
    Porazka
    Dajcie zarobic a pozniej patrzcie co sie bedzie dzialo

11. sloniu

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ms_crew, wydaje mi się, że można zawsze znaleźć coś lepszego niż 1317 zł... Ale w Anglii jest zupełnie inny styl życia. Tam masz większe zarobki ale jak wracasz co jakiś czas do polski. Czynsz za mieszkanie też kosztuje. I żeby wyżyć. Ale i tak jest łatwiej.

12. rtv2500

rtv2500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Totalna bzdura! Jak ktoś zarabia 1500 zł w kraju, ma rodzinę to ledwo starczy mu na życie. Skąd mamy brać 250 zł na grę? Myślę, że jakby gry kosztowały (hity) 50-70 zł to piractwa by nie było. Sam jestem przeciwnikiem piracenia, ale to co mówią, że jakby ludzie przestali piracić to by gry staniały- to czemu na PS3 nie stanieją?

13. kozak71

kozak71 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    71
    w tym kraju przy takich, a nie innych zarobkach, gry po 200 złoty to chyba jakieś nieporozumienie... dajcie ceny takie jak gry na ps2 powiedzmy, to zobaczymy jak się sytuacja zmieni, a tak możecie sobie wrzucać do sieci te propagandowo-marketingowe filmiki :)

P.S. 1 czemu jak miałem ps2 spokojnie kupowałem jedną grę, która mnie interesowała w miesiącu, a teraz stać by mnie było powiedzmy na 1 na kwartał,
    P.S. 2 jak już ktoś napisał, pracując w UK zarabiając minimum po tygodniu masz nową konsolę, u nas ledwo starcza na grę, nie mówiąc o utrzymaniu na codzień, łatwo się gada zza biurka przytulając dobrą pensyjkę od M$, większość z nas musi dawać sobie radę w trochę innej rzeczywistości...

14. InPirats

InPirats Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
    tak jak inni mówią jeśli by w Polsce gry były po max 50zl to sam z czystym sumieniem bym kupywał jedną na miesiąc ale jak sobie MS leci w kulki to czemu mamy my nie lecieć?

15. nick99

nick99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Bardzo dobra akcja. Już się za piratów zaczynają brać. A Ci co mówią, że gry za 200zł to przesada, to troszke racji mają, ale nikt nie karze nikomu kupować gry w dniu premiery. Jeszcze troche czasu upłynie, zanim ludzie skończą jawnie piracić, ale dobrze, że sią za to biorą i są takie akcje.

16. sloniu

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    nick, nikt im nie każe grać... Ja chce mieć samochód - nie mam tyle kasy... Co mam iść go ukraść? :F

17. Ankoholik

Ankoholik Xbox One Xbox One Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Białystok
    Jeżeli Mirski czyta to forum to mu napisze tak:

Zamiast wydawać pieniądze na te kampanie lepiej zainwestuj w rynek xbox360 w POLSCE (dawajcie bony na gry,załatwcie polski live (jak nie było PSN PL to było jeszcze spoko,ale teraz POLSCY gracze są gorzej traktowani i ja nie zamierzam płacić wam za gry,bo te pieniądze wydam na LIVE).Mam problem z grą,dzwonie do EA POLSKA a mi tam gość mówi,ze nie ma LIVE to spadaj (akurat ta gra była orginalna).Na następnej generacji może bedzie lepiej,ale ta jest juz spalona,piratów sie juz nie wypleni bo to jak RAK na płucach.

18. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    gry są za drogie i tyle! sam jadę na oryginałach, ale rzadko mam coś nowego

19. FICU

FICU Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Boguszów-Gorce
    Nie no... "Aż się chce wyjść z kina"... Czy ich na serio po********ło czy głowę z d*pą zamienili? Zrobią polski XBL, stanieją gry, podwyższą pensję ludzi to wtedy inaczej pogadamy... Oni myślą że Polacy zarabiają miliony żeby ciągle kupować oryginały... Po drugie... M$ traktuje Polskę jakby mieli ją w d*pie to Polacy tak samo odpłacają się M$... Na pewno jest na tym forum jakiś pracownik M$ także niech poczyta to co my Polacy mamy im do powiedzenia i niech wyciągną wnioski...

20. shenmue

shenmue Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ficu, przecież polska to jedyny europejski kraj który oparł się kryzysowi :D

21. kozak71

kozak71 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    71
    bo my zawsze w nim jestesmy :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.