1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka Xbox 360 Slim 250GB + Kinect

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zika1, Luty 11, 2013.

1. zika1

zika1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Konin
    Siemka!
    Mój "iksboks" kurzy się w zakamarkach mojego pokoju od kilku miesięcy. Przyszło mi do głowy, aby zrobić jego flashowanie.
    Jakiego firmware mam użyć? Czy mój x-box nadaje się w ogóle do przeróbki?
    Jeżeli da się samemu w domu bez kupowania hardware to prosiłbym o poradnik. (Mam troszkę doświadczenia - kilka jailbreaków iOs'a i kilka przeróbek PSP Slima, ale x'a będę robił pierwszy raz)
    Aha i jeszcze jedno czy to, że mam kinect'a i będe chciał sobie pograć w gry na niego nie sprawia problemu (może flas***e go się osobno lub jakaś specjalna odmiana firmware?)
    Data produkcji mojego X-Box'a to 2010-05-24 :)
    Z góry dzięki.
    Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Quato

Quato Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    jailbreak iosa lub przerobienie psp to prosta sprawa gdyz nie wymaga dodatkowego sprzetu, w przypadku xboxa trzeba juz uzyc zewnetrznego hardware jesli chcesz to zrobic tylko raz w swojej konsoli to nie oplaca sie inwestowac lepiej dac komus do zrobienia, samemu przerabiajac mozna uszkodzic np naped w konsoli i wtedy koszt rosnie

Wczytywanie...

Poleć forum