1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przerobka Xbox 360 Slim 250GB

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez maivo252, Czerwiec 17, 2011.

1. maivo252

maivo252 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Chcialbym przeprosic jesli taki temat juz istnieje, ale szukalem i znalezc nie moglem niestety.

Posiadam najnowsza wersje Xboxa Slim 250GB, czy jest mozliwe by przerobic go samemu?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jeriss

Jeriss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Samemu raczej nie - trzeba się na tym dobrze znać , poza tym przerobić można slimy produkowane tylko do lipca 2010 [póki co].

4. Macireks

Macireks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    Oczywiście że samemu można przerobić. Jeżeli masz najnowszego to go nie przerobisz chociaż dobrze by było gdybyś jednak zapodał date bo jasnowidzem nie jestem

5. piehursson

piehursson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Po pierwsze witam :)
    Podłączę się do tematu. Gdzie można znaleźć jakieś info na temat możliwości przerobienia najnowszych slimów? Ja mam model z tego roku i chciałbym się dowiedzieć, czy jest gdzieś w sieci miejsce, w którym można śledzić postępy nad złamaniem najnowszych konsol?

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    c4evaspeaks.com

7. piehursson

piehursson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    wielkie dzięki :) przy okazji, czy jest możliwość sprawdzenia modelu napędu bez rozbierania konsoli?

edit:
    skorzystałem z pewnej strony, na której znajduje się lista napędów i wyszukując po MFR DATE wyszło mi, że mam napęd Liteona 0225... czyli pozostaje czekać :]

Wczytywanie...

Poleć forum