1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka xBox 360 Slim bez wymiany napędu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez meelman, Marzec 19, 2011.

1. meelman

meelman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Witam,

Ostatnio planowałem przerobić sobie konsole xbox360 slim, oddałem ją i niestety nie dało się jej przerobić poprzez wymianę napędu. Konsola jest z maja, gość powiedział, że tak jest z niektórymi slimami i nie wie od czego to zależy. Powiedział, że sprowadza jakieś urządzono z Anglii i wtedy będzie możliwe przerobienie. Koszt przerobienia konsoli u tego Pana to 280 zł, czy ta suma to dobra cena? Czy taka przeróbka polegająca na wymianie napędu jest bezpieczna? Widać, że gość zna się na rzeczy, przerobił już wiele slimów, ale jak to wpływa na konsole, czy może się przegrzać lub coś podobnego? Wspominał, też coś o tym, że za 1 -2 tygodnie będzie dostępna przeróbka bez wymiany napędu, koszt takiej usługi to 120zl. Czy w ogóle wiadomo już coś na temat takiej modyfikacji? Jest w testach czy już skończona? Proszę o dokładne wyjaśnienie i polecenie co bardziej się opłaca, czy przerobić teraz z wymiana napędu czy może zaczekać?

Dziękuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. bgszef

bgszef Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cie znam skarbie?
    Nie plac tyle pieniedzy, niedlugo bedzie flash do slima to przerobsz sobie za mniejsza kase

4. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    otóż to

napewno usłyszysz o dostępnej przeróbce bez wymiany napędu....bo bedzie głośno....

5. meelman

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Rozumiem, a co sądzicie o cenach tego Pana opłaca się? A co do tego flash'a wiadomo kiedy można się spodziewać tak go mniej/więcej? Czy nastąpi to w 1-2 tygodni? Czy raczej nie określono terminu spodziewanego?

6. fanatyk22

fanatyk22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    flash do slima do znaczy program który przerobi xboxa 360 slim bez rozkręcania? Ingerujący w dasha? Czy coś bedzie trzeba grzebać?

7. bgszef

bgszef Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cie znam skarbie?
  8. wala89

wala89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    "NO ETA" co to oznacza ?

9. Gucci92

Gucci92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Ostrów Wlkp/Borek Wlkp.
    chodzi raczej o to, że póki co nie będą nad tym pracować (Slim Hitachi)

10. opeael2

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    najwazniejesze są liteony narazie chyba.......ale hitachi pewnie bedzie zaraz po.....

11. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    pewnie masz dash 12625 i dlatego kolesiowi nie chciala wymiana napedu trybic. To co niby sprowadza to pewnie lizard i nie wie sam, ze to nie jest potrzebne do przerobki slima. Jak wyjdzie flash to cena powinna oscylowac w granicach 100zl.

12. XboXers

XboXers Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Poczekaj jeszcze tydzień, dwa lub trzy. Może nawet miesiące, dwa lub trzy... Kiedyś wyjdzie na pewno.

13. meelman

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Tak zgadza się, mam dokładnie taki dash, gdy wyjdzie ta przeróbka flash to spokojnie będę mógł przerobić?

14. fanatyk22

fanatyk22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dobra mógłby ktoś napisać jeszcze raz jaką wersja slima wychodziła od kiedy do kiedy chodzi mi o rozróżnienie 9504 od 0225. I jak sie pojawi ten nowy flash to można do deko czasu zaktualizować sobie konsole?

15. manix

manix Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    aktualizować można nie ma wpływu flash a slimy 9504 produkowane maj czerwiec polowa lipca jak się nie myle ?

16. manix

manix Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    prawdopodobnie flash slima bedzie dostepny po 28 tego miesiaca ale terminy zmieniają co tydzień sam kupiłem przez preorder z angli xbox360usb

17. opeael2

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    a po co ty to kupiłes ?? skoro można po sata........

18. minimaki22

minimaki22 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja kupuje Slimke w tym tygodniu i czekam na flash( mam nadzieje ze na poczatku kwietnia to bedzie)

19. lamoon

lamoon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    A co to właściwie jest ten x360usb pro? Rozumiem że jest to stuff służący do przerabiania konsoli tak? Z tego co widziałem na ich stronce to już można kupować to to. Z drugiej strony widzę że są dwie różne sprawy - x360usp pro a to co przygotowuje c4eva. Proszę mnie wyprowadzić z błędu jeżeli się mylę.

Druga sprawa: mam konsolę (slim 250giga) kupioną niecały m-c temu z MFR Date 03.01.2011. Mam 9504 czy 0225 w końcu. Z driverlist nic nie wynika tak btw ponieważ jej tam nie ma.

20. kubqq

kubqq Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja w Bydgszczy mieszkam, bylem ostatnio w serwisie z konsola i chcialem przerobić (XBOX 360 Slim 4gb z 10 Sierpnia 2010r.) to typek powiedział, że wiedzą co włożyć do konsoli, ale dokańczają oprogramowanie robić i mam przyjechać za 4dni. Troche się zesmuciłem, że za 4dni będę znów musiał przyjechać wieć poszedłem do serwisu konsol dwie ulice dalej, tam powiedzieli mi, że mojej konsoli nie można przerabiać.

Morał z tego że u jednego da się przerobić a drugi mówi że się nie da. Radze ci poczekać jeszcze trochę i dać za mniejsze pieniądze.

PS: Ja 100zł bede miał zaplacic za ta przeróbkę więc myślę że to dobra cena, bo starczy mi jeszcze na kupno drugiego pada ;)

Pozdro

21. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    ciekawe co do za cudowny serwis co juz za 4 dni bedzie przerabial? moze jeszcze sami ten flash robia?

W tym drugim miejscu mieli racje - twojej konsoli WOGOLE nie da sie jeszcze przerobic, nawet wymieniajac naped. Czekaj grzecznie na flash i nie sluchaj typow.

Wczytywanie...

Poleć forum