Przerobka Xbox-a 360

ForzaInter1g

Użytkownik
Użytkownik
Witam przymierzam sie do przerobki mojego x-a,zeby móc na nim odpalic tak zwane kopie zapasowe gier.I mam tu pytanie jaki wybrac firmware napedu,ktory jest obecnie najlepszy??
 

Bursztyn1964

Banned
Użytkownik
No wybierz LT 1,1 możesz grać na LIVE i masz 90 % pewności że nie dostaniesz bana ;)

A i myślę że już taki temat zbiorczy jest nie poszukałeś na forum ; )
 

ForzaInter1g

Użytkownik
Użytkownik
Dzieki:D A czym np:rozni sie Ixtreme 1.61 od 1.1LT??
 

Bursztyn1964

Banned
Użytkownik
LT 1.1 jest najnowszym firmware ;) A 1.61 jest troszkę starszym i na LT 1.1 jak narazie będa chodzić ci wszystkie gry jakie będziesz chciał dopóki nie wynajdą nowego firmware a na 1.61 jeśli będziesz chciał grać w nowszą grę np. (Lego Harry Potter) będziesz musiał przed nagraniem spatchować obraz

No i jak pisałem LT 1.1 jest narazie nie wykrywalne przez microsoft a 1.61 jest ;)
 

ForzaInter1g

Użytkownik
Użytkownik
Dzieki za pomoc:D ale mam jeszcze jedno pytanie to LT 1,1 jest nowszy:D czy LT1,7:D??(czy to jest to samo czy jak??),a i moze jeszcze jedno co jaki czas srednio wychodza aktualizacje napedow orientujesz sie??
 

leksior

Użytkownik
Użytkownik
a ja bym Ci radził nie przerabiać ;D ja przerobiłem i ****, gry można kupować zza granicy po tanich cenach (np. Anglia)
 

Bursztyn1964

Banned
Użytkownik
Chyba nie ma takiego czegoś jak LT 1.7 ;P Tak LT 1.1 jest najnowszy ;) Aktualizacje to znaczy jakiś nowszy firmware.? ;>
 

Kamil908

Użytkownik
Użytkownik
Lt 1.1 becnie najlepsze
 

venom85

Użytkownik
Użytkownik
zeby wybrac ixtreme musisz wiedziec jaki masz naped,gdyz lt nie jest na wszystkie napedy...a obecnie LT 1,2 najlepszy
 

Do góry Bottom